Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyha a történelem folyamán...

Hogyha a történelem folyamán történt volna valami drasztikus, ma máshogy néznénk ki?

Figyelt kérdés
Arra gondolok most főképp, hogy mikor nagy fejlődésen ment keresztül az emberiség. Ha a múltbéli evolúciós fejlődés közben történt volna valami, pl egy jégkorszak, egyéb katasztrófa, akkor az kihathatott volna drasztikusabb mértékben az emberek mai kinézetébre, felépítésére? Gondolok itt több csigolyára, szerveink létének más funkciójára, más intelligencia szintre? Vagy akár több ujj vagy úszóhártya, farok ( nem, nem úgy értem, nem kérek ilyen trollokat hogy húú akkó én az evolúció új lépcsőfoka lehetek me nekem van stb) vagy vmi más? Gondolom ezért is van hogy egy egy rassznak más a külseje, bár ez nem olyan drasztikus, mintha vkinek 8-10 nyakcsigolyája lenne...

2016. okt. 17. 16:59
1 2 3
 21/21 Cerevisiae ***** válasza:
100%

" s már így nem is szükséges pl.az erősebb csontváz, dúsabb szőrzet? sőt, még a rossz tulajdonságainkat is továbbörökítjük a következő generációnak, s így mi okozzuk majd saját fajunk elhanyatlását, nem?"


Piros pont... :)


De miért lenne hanyatlás, ha most is remekül elvagyunk? Ha pl. extrém esetben mindenkinek úgy fog járni a rakétaszék, mint manapság a mobil, így mondjuk eltűnik idővel a lábunk, akkor ki bánja?


Mondjuk azért szomorú lenne, hogy azok a szép női lábak... :(


De ma már nem hiányzik senkinek a szép női fényes és selymes tömött bunda, meg a kacéran kígyózó női hátsó farok sem... :D

2016. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!