Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » ADSL jel hogy néz ki Szkópon?...

Középkori Filozófus kérdése:

ADSL jel hogy néz ki Szkópon? Hogy kell elképzelni? Wiki linket NE!

Figyelt kérdés
a betárcsázós jel a 90-es években két hanggfrekvenciás jel váltakozásából állt azér freq-shift-key azaz FSK ilyennel működtek a telefaxok is. az ADSL ennél 40x negyvenszer gyorsabb, ugyanazon a kábelen alkalmazva. Miből áll össze egy ilyen ADSL jel? a VDSL ennél is 40x negyvenszer gyorsabb. az is érdekelne.

2016. okt. 19. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Wiki linket ne, random valaszolok valaszait igen...?


Ugysem hiszed el amit leirunk, mert alapveto hianyossagaid vannak (ez ugye mar kiderult korabban). Ha azt mondom tobbsavos frekvenciamodulacio, megerted?

2016. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha értelmes dolgot mondassz azt megértem. sőt meg is köszönöm. amikor látatlanban sértegetsz az ellen tenni nem tudok,tehát csináld nyugodtan. A frekvenciamodulációt ismerem hiszen rádióamatőr vagyok, és azok általában ismerik. a többsávos kifejezést is használni szoktuk rádiózás során. az ADSL-t nem értem, annyit tudok róla hogy a megaherces tartományig felmegy a jel de legalább többszáz kilóhercig. van itt vivőferkevncia vagy csak négyszögjelek?
2016. okt. 19. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
radioamator, aki 'herc'-nek irja a Hertz-et? Ahaa...
2016. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
GIYF: [link]
2016. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!