Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a legolcsóbb élelmiszer,...

Mi a legolcsóbb élelmiszer, amin akármeddig meg lehet élni? Kínai tésztán + multivitamin tablettán + kalcium pezsgőtablettán ki lehet húzni évekig is akár?

Figyelt kérdés
Pl. ha atomháború lenne és akár 20 évre le kellene költöznöd egy óvóhelyre, akkor milyen tartós élelmiszert kombinálnál multivitaminnal és kalciummal?

2017. jún. 14. 19:38
1 2
 1/17 Gugu Gabor ***** válasza:
46%
Szerintem az olcsó ilyen esetben nem játszik. 20 éves távlatban hirtelen nem is tudom mi működne... talán mondenféle konzerv kiegészítve .
2017. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
en babot es borsot vinnek minden van bennuk ami az elethez kell es igy nem kellene semmilyen multivitamin keszitmenysem, plusz meg savanyu kaposzta a c vitaminhoz
2017. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 dq ***** válasza:

Spagetti vagy makarónitészta szerintem olcsóbb (néha van leárazás is).


De ha nagyon pénzszűkében akarsz atomháborúra készülni, akkor liszt és cukor. (és rengeteg passzív víztisztító)

2017. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
a potato challenge-t sokan megcsinálják, fél évig tuti meg lehet lenni csak krumplin. Én 1 hetet szerintem lazán kibírnék
2017. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Spagetti tészta, bolognai mártás. Kálciumot külön nem szednék. Persze hogy meddig lehet elélni ilyen egyoldalú táplálkozással, az kérdés... "akármeddig" biztos nem.
2017. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Egyetlen olyan élelmiszer nem létezik, amin az idők végezetéig el lehetne élni. Előbb-utóbb fellépnének a hiánybetegségek. Pl. a vegánok se élnének sokáig, ha nem vinnének be fehérjét más forrásból a szervezetükbe (pl. gombából).
2017. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
rízs
2017. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
6-os valami kúrrva nagy tévedésben vagy, 4. éve vagyok vegán, és gombát sem eszem.
2017. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
#8, akkor más forrásból viszed be a fehérjét. Olyan nem létezik, hogy semmiféle fehérjét nem fogyasztasz, mert akkor 2 éven belül elpatkolnál.
2017. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 dq ***** válasza:
Az ember nem hal meg csak növényektől.
2017. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!