Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Részt vesztek idén a Cipősdobo...

Részt vesztek idén a Cipősdoboz akcióban? Mit tesztek bele? Én idén először fogok készíteni csomagot de nem tudom, hogy mennyi idős gyerekeknek "érdemes" készíteni.

Figyelt kérdés

2023. nov. 25. 16:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

ma 08:39


De nem mindegy, milyen alkalomból, mit és kinek adakozom. Nem keresztényként nem etikus egy keresztény szokást erősítenem a hozzájárulásommal.

2023. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, értem és semmi gond a gondolatmeneteddel, tiszteletben tartom.

Nem vagyok vallásos, sőt még keresztény sem. Egyszerűen csak értékelem azon emberek szándékait aki segítenek a rászorulókon. Nem egyszerű dolog ezt megszervezni és életbentartani. :)

2023. nov. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#5 új játék volt, benne új elemmel. Plusz elemet nem raktam hozzá, azért repült a dobozból.

Többen is panaszkodtak erre.

Nem jut el a dobozok nagy része sehova.

2023. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ma10:53

Sajnálattal olvasom soraidat.

Azonban elemes játékot adományozni nem szerencsés. Gondolj bele, ahol a napi megélhetés is gondot okoz, ott nem az elem megvétele lesz az első a bevásárlási listán.


Azt azonban cáfolom hogy a "Nem jut el dobozok nagy része sehova.".

Nálunk a rászorulók listáját legtöbbször, a családsegítő és gyermekjólétis kollégák készítik karöltve az önkormányzati dolgozókkal,különös figyelmet fordítva az egyre több 'veszélyeztetett gyermekre'.

Ezek a listák, összesítve kerülnek az elosztó helyekre. A dobozokat a kollégák, az önkormányzat szállítja a helyi 'kiosztó' helyre. Az átvételről az érintett rászorulók értesítést kapnak. Akik közlekedésükben akadályozottak, részükre házhoz szállítással gondoskodnak a munkatársak.


S már írtam, így is több a rászoruló gyermek, mint a felajánlott ajándék.

2023. nov. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
tudom ez nem fontos de kíváncsi vagyok szóval ha plazma központban adom le a csomagot akkor ott veszik át vagy oda megy a baptista szeretetszolgálat?
2023. nov. 26. 15:07
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem a plazma központnál veszik át a csomagot a rászorulók.

Körzetek szerint kerül kiosztásra.

Mint írtam a csomagokat a baptista szeretetszolgálat összegyűjti, körzetek szerint és továbbításra kerülnek a segítő szervezetekhez.

2023. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Évek óta kamasz lányoknak állítunk össze csomagokat.

Idén tusfürdő, dezodor, labello, körömlakk, hajgumi, fülbevaló, szappan, fogkrém, arcmaszk, illatgyertya és csoki kerül egy-egy csomagba. Rossmannban szoktam bevásárolni, a sajátmárkás termékeket jó minőségűnek tartom.

dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!