Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Marcipán ajándéknak? (figura)

Marcipán ajándéknak? (figura)

Figyelt kérdés

Szóóval, van egy ismerősöm aki nagyon szereti Franz Kafkától az Átváltozás című könyvet(nagyon tömören:főhös átváltozik egy csótánnyá[mondjuk fordítás miatt eltérhet]), emiatt szeretnék neki valami bogárral kapcsolatos dolgot adni. Én arra gondoltam, hogy csinálok neki MARCIPÁNból egy bogarat.


Az a kérdésem hogy ez így eláll? Lehet beleraknám egy kisebb üvegbe, így nem sérülne meg, illetve lesz baja a marcipánnak ha utólag akril festékkel lefestem, vagy használjak ételszínezéket inkább. Utóbbi azért nem annyira tetszik, mert akrillal lehet jobban tudnék variálni a színekkel utána meg le is lakkoznám.


Valaki csinált hasonlót? Ezen kívül természetesen tervezek mást is adni, de nekem ez az ötlet most nagyon tetszik és tudom, hogy biztosan értékelné.


Előre is köszönöm!!

18/F



dec. 4. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, de legyen ételfestékkel, hátha megeszi, ne legyen baja az akriltól. Ha maradandót akarsz, akkor süthető gyurmából csináld, azt fesd le akrillal.
dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Miért csinálnád finom, drága marcipánból, ha le akarod festeni akrillfestékkel?...
dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen se fesd le akril festékkel! Használj ételfestéket, vagy lehet kapni levegőn száradó gyurmát, vagy süthető gyurmát. Ezek biztos, hogy tartósak, egyben maradnak, de megenni nem tudja. A marcipánt viszont hűtőben kellene tárolnia ha sokáig meg akarja őrizni, macerás is
dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha maradandót akarsz, ne marcipán legyen, mert az hosszabb távon megromlik, megmolyosodhat, stb.


Ha marcipánból akarod, hogy ehető legyen, akkor meg egyértelmű, hogy ételfesték.

dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!