Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hol lehet kapni olyan periódus...

Hol lehet kapni olyan periódusos rendszert, amiben valódi elemek vannak?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy üveg periódusos rendszert, ami úgy reklámozta magát, erre kiderült, hogy csak képekkel mutatja, hogy hogy is néznek ki a valóságban.

Ráadásul ez még a szállítás során meg is sérült.

Én olyat keresek, amiben maga az anyag van benne.



dec. 5. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék olyan megvehető periódusos rendszerre, amiben ott van mondjuk a sugárzó plutónium...

Nincs ilyen szerintem, csak maximum utánzat anyagokkal.

dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehol.
dec. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
asszem van valakinek ilyenje, de szinte biztos, hogy önállóan rakta össze... rengeteg elemhez tárolási engedélyek meg ilyenek kellenek, nem hiszem hogy csak úgy valaki gyártana ilyet mindenféle jöttmentnek.
dec. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most nézem, drága mulatság lenne egy ilyen.

A kalifornium pl. az egyik legdrágábban előállítható anyag: 27 millió dollár/gramm :))

dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyilván a radioaktív és extrém drága elemek nélkül gondoltam...
dec. 6. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
olyat magadtól is tudsz, bemész a gyógyszertárba, és felvásárolod a készleteiket... amit ott nem kapsz meg, az nem is való avatatlan kezekbe.
dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindegy, rendeltem egy másik cégtől az aliexpressen. Itt mutatott is felülnézeti képett róla, hogy benne vannak.
dec. 6. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!