Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ez elég jó ajándék lehet...

Ez elég jó ajándék lehet apukám új barátnőjének?

Figyelt kérdés
Valamivel kevesebb, mint egy hónappal ezelőtt mutatta be apa az új barátnőjét, akinek lassan közeledik a szülinapja, és szeretnék adni neki én is valamit. Sajnos nem igazán van pénzem, mert gimi mellett nem dolgozok, majd csak nyáron, és az előző nyári diákmunkával megkeresett pénzemből tudok venni dolgokat. Arra gondoltam, hogy veszek neki egy fajta csokit, amit apa mondta, hogy szeret, és makramé technikával készítek neki egy pár fülbevalót az általa kedvelt színekből, mert szereti a nagy fülbevalókat. Ez elég jó ajándék?

ápr. 28. 08:12
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
5%

Elég a csoki.

Aztán majd az évek során úgyis kiderül, normális-e a nő vagy sem. Az én mostohaanyám is normális volt... amíg össze nem költöztünk.


Egy kétszínű hülyepi..., semmi több, aki mindenen megsértődik és vagy az van, amit ő mond vagy megy csenddel verés és hiszti.

De ezek nem derültek ki nagyon-nagyon sokáig.

ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
19 hol saját ízlés a csoki, amit ő szeret, és a nagy fülbevaló, amit szintén csak ő szeret. Ha az én ízlésemnek megfelelő csokit és fülbevalót kapna, akkor az a málna töltelékes étcsoki és nagy, színes fülbevaló helyett sima fehér csoki lenne meg pici, bizsu fülbevaló.... Kérlek, legalább olvass, mielőtt irkálni kezded a butaságaidat.
ápr. 28. 10:27
 23/35 A kérdező kommentje:
2q én azért bízom benne, hogy apa jót választott. Igen, lehet, eléggé naiv vagyok, hiszékeny, de....jem fogom azt gondolni, hogy jajj, biztos rossz ez a nő.
ápr. 28. 10:28
 24/35 anonim ***** válasza:
0%

Az új barátnő jó fej mindig, az elején, ameddig megveti a lábát és utána kezdi a tisztogatást, a ház körül, ki hányszor, hanyig jöhet, csomó rokon kiutálva, majd jön a mindenen sértődés, kitalál sérelmeket ő, ha nem sérted te meg, rádfogja, hogy “úgy” értetted, stb

Állj meg h melegedjen be a helye apad mellett aztan onnan fog fúrkálni mindenkit, h ha apadnak van egy fel háza azt neki hagyja, ne neked! Allj csak meg mert ez csak az eleje , vigyorog ha nincs is rá kedve

ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
59%
24, mekkora büdös parasztnak kell lenni egy ilyen kommenthez? Akár trollkodás, akár komolyan gondolod...
ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%

Nem így van, 25 ös? 2 ev múlva hívja az apjat, h menne át es majd a másik elbődül a háttérben “megint jön ez hétvégén???”

Majd kiírja ezt a gyakorira.

Es majd megmondjatok, hogy hat igen, ne zaklasd őket hadd eljek az eletüket, joga van így beszélni es kiutálni, szerezz magadnak pasit!

Ez lesz az újabb topic nem??

ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
83%

Mennyi rosszindulatú ember van! Talán a ti környezetetekben nem véletlenül csak eleinte kedvesek az emberek... Egy darabig próbálkoznak, de ilye hozzáállás után feladják.


Kérdező, nagyon kedves ötlet, egész biztosan örülni fog apukád is és a barátnője is. Ezzel szépen, finoman tudod jelezni, hogy kedveled a hölgyet, és örülsz neki, hogy boldogok együtt:)

Nagyon jó, ha egy család egy tragédia után is képes támogatni egymást és kedvesen fordulni egymás felé.

(Úgy látszik, itt sokaknak alap élethelyzetben sem sikerül.)

ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
90%
A 24 egy mekeseredett debil.
ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mind a kettő jó választás, a csoki és a fülbevaló is. Ha én kapnám, nagyon értékelném. Igazán figyelmes vagy.
ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
86%
28, ő egy troll, aki abban éli ki magát, hogy minden kérdésnél szembemegy mindenkivel, igyekszik minél provokatívabb válaszokat szülni. Egy dologgal tehetünk ellene, ha hagyjuk a fenébe.
ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!