Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ez elég jó ajándék lehet...

Ez elég jó ajándék lehet apukám új barátnőjének?

Figyelt kérdés
Valamivel kevesebb, mint egy hónappal ezelőtt mutatta be apa az új barátnőjét, akinek lassan közeledik a szülinapja, és szeretnék adni neki én is valamit. Sajnos nem igazán van pénzem, mert gimi mellett nem dolgozok, majd csak nyáron, és az előző nyári diákmunkával megkeresett pénzemből tudok venni dolgokat. Arra gondoltam, hogy veszek neki egy fajta csokit, amit apa mondta, hogy szeret, és makramé technikával készítek neki egy pár fülbevalót az általa kedvelt színekből, mert szereti a nagy fülbevalókat. Ez elég jó ajándék?

ápr. 28. 08:12
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
10%
A csoki tökéletes, a fülbevalót én inkább hanyagolnám egy másik alkalomra, amikorra mar jobban megismertuk egymást. Lehet, hogy szereti a nagy és színes fülbevalót, de nem biztos hogy a makramét is szereti.
ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 gabor49 válasza:
0%
szia csoki virág bőven elég
ápr. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
32 írtam már, a virág felénk drága. Csoki és virág nekem sok. Azért választottam ezt a kettő kisebb dolgot, ami még nagy valószínűséggel tényleg tetszeni is fog neki,mert ez 1000 forintból meg van, egy normális virágcsokorért nálunk még fizethetsz minimum 5000 forintot.
ápr. 29. 07:05
 34/35 anonim válasza:
100%
Kedves ötlet
ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 NTBS ***** válasza:
100%
Nagyon jó gondolatok.
ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!