Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit lehet adni egy rocker...

Mit lehet adni egy rocker csajnak mikuláscsomagba?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami személyesebbet is dobni a csomagba a raklap csoki mellé, de nincs ötletem:) Rocker lányról van szó, szóval semmi pink, cukendró dolog nem jöhet szóba. Vidám csajszi, szereti a japán nyelvet meg az animéket, szeret rajzolni, szeret metálvillázni:D Van valami ötleteteket, adjisten van itt hasonló személyiség aki elárulná nekem hogy ő minek örülne? Köszönöm szépen előre is!
2013. dec. 4. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg egy csuklószorító vagy szegecses karkötő? Vagy egy plüssfigura az animéből amit szeret?
2013. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kitűző?Az lehet zenekaros/animés/I <3 Japan...stb. is. :D
2013. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Gondolkodtam még kicsit,esetleg egy medál,amit bőrszíj/szálra ráfűzöl? :D

Kb. 300-400 forintból meg van.200 forint körül a medál,50 forint körül a bőrszál meg valami kapocs,hogy feltudja venni.Ha benézel egy hobbiboltba vagy hasonlóba biztos akad,olyan,ami illene hozzá,pl. kedvenc állata/csillagjegye/gitár,valami.

És valamilyen szinten te készítetted,mert te választottad a medált,raktad rá azt is és a kapcsot is. :D

2013. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!