Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Elsősorban nőkhöz szólnék! Ti...

Elsősorban nőkhöz szólnék! Ti mit szoktatok adni ajándékba (névnapra, szülinapra) a párotoknak?

Figyelt kérdés
Esetleg férfiak, ti minek örülnétek?
2014. jún. 16. 12:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Könyv, ruha (póló, ing, nyakkendő, pulóver) valami kreatív/élmény (pl. színházjegy, gokart belépő). Esetleg ital. Névnapra nincs olyan nagy ajándékozás nálunk, így arra valamikor nem vettem ajándékot, hanem sütivel készültem és egy kedves üzenettel, írással.
2014. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
elsősorban ami érdekli, legutóbb 1gigás ramot a sz.gépbe. Telefont is kapott már, vagy kedvenc borát, ruhát, általában azt nézem mikor mire van szüksége
2014. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

mi öt éve vagyunk együtt, én mindig valami jó kis ruhadarabot vettem neki - mivel szeret öltözködni, de utál vásárolni.

már az első szülinapjára is (akkor 1 hónaposak voltunk) :)

elvittem egy pólóját, az volt a mérce, mert tudom ugyan a méretét, de azért biztos, ami biztos.

nagyon finnyás, de tudom, mi az, ami tetszik neki, eddig nem nyúltam mellé.


nem márkamániás, de azért nem kínaiban veszem neki, pl. retro polót (akcióban 3-4eFt, vagy Newyorker, H&M ... 2ezer körül)


szerintem pasiknál a poló mindig jól jön. még ha öltönyös típus is :)


névnapot nem nagyon "ünnepeljük" ilyenkor veszek neki dezodort és tusfürdőt (str8 fehér pl.), mert ezeket hetente elpacsmagolja :)

2014. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Amire éppen szüksége van.
2014. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Humoros póló és/vagy könyv. :)
2014. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Amire szüksége van, vagy pont olyat, amiről tudom, hogy örülne, de magának nem venné meg.

Nem mindig az ára dönt, kapott már antikváriumból pár száz forintos könyvet, mert tudtam, hogy egy ültő helyében ki fogja olvasni, de drága whiskeyt is, mert tudtam, hogy vágyik rá, de nem venné meg magának. Szerencsém van, mert szeret főzni, ping-pongozni, focizni, olvasni, így van hová nyúlnom.

2014. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nálunk könnyebb a helyzet, mert a párom annak a híve, hogy beszéljük meg az ajándékozást, ki mit szeretne - nem egy meglepetésmániás ember. Nyilván jön még ezekhez néha vmi meglepi apróság - általában színházjegy, szép vagy vicces csomagolású csoki, bonbon, ilyesmik. Ha nekem kellene kitalálnom, tuti meg lennék lőve, mert mindent rögtön megvesz, amire szüksége van / szeretné, sportcsapatért nem rajong, ruhákban elég kényes az ízlése, kiegészítőt nem hord (pedig idáig a karóra volt a top férfi ajándék nálam), a hobbijaihoz nem értek (lemezeket meg régi könyveket gyűjt elég profi szinten - én nem tudom, mi van meg neki, az mennyiért éri meg, milyen egy jó minőségű lemez, milyen kiadás stb. a tuti... könyvekből dettó), és amiket kinéz néha magának, hát nem mindig tudnám kifizetni, de nem is várja el. Amúgy vettem már neki ruhát (szigorúan vele együtt :D), pendrive-ot, könyvet, de volt olyan is, amikor fogkefét kért :D. Ami tervben van még: bowlingozni elmenni, Csodák Palotája-jegy.
2014. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Egy idő után már nagyon kreatívnak kell lenni, ha megakarjuk lepni őket. A ruha, pipere termékek nem úgy hatnak rájuk, mint ránk! :) De szerintem igaz a mondás, hogy a férfiakhoz a hasukon keresztül vezet az út. már többször készítettem el a kedvencüket, vagy épp valami különlegeset; volt hogy nagyobb örömmel fogadták, mint ha egy új karórát kaptak volna. Lehet egy nyugis-haverokkal focinéző-söröző estének is jobban örülnének. :) De persze, van hogy jobb megkérdezni , van-e valami amit szeretne. Mondjuk, a tapasztalat a környezetemben azt mutatja, hogy nekik aztán mindegy mit kapnak, meg hogy kapnak-e valamit. :)
2014. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek ez eddigi válaszokat! :)

Várom még továbbra is a véleményeket! :)


Egyébként igaz a mondás, férfiakhoz hasukon keresztül vezet az út, vagy egy arasszal lentebb! :'D

2014. jún. 16. 13:04
 10/16 anonim válasza:
nálunk meg van beszélve,ha ajándékozásról van szó (szülinap,névnap,kari),hogy együtt elmegyünk és kiválasztjuk magunknak. kb mindig ruhát,cipőt veszünk,mert mindketten szeretünk vásárolni. ráadásul így biztos a siker,mert azt kap ami tetszik neki. most lesz a szülinapja..most pl. Dc cipőt kap. :)
2014. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!