Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » HELP! Itt az ezredik 'mikihúzá...

HELP! Itt az ezredik 'mikihúzás, nem tudom mit vegyek' kérdés. Ötletek?

Figyelt kérdés
Osztályban volt mikuláshúzás, és egy viszonylag jó barátnőmet húztam ki(15 éves), de nem nagyon van ötletem. elég fiús,kosaras így az ékszer, cuki dísztárgy meg ilyesmi kilőve. a csomagban már tuti lesz kis csoki meg gyümölcsök. azt nemtudom, ezt fel tudjátok e használni, de naagyon imádja a salátákat.(pl gyrososat) de azért egy egész salit nem gyömöszölnék bele a csomagba. kb 1500 ft értékben kéne. bármi ötlet?

2015. nov. 26. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
én 2 éve olyat húztam akivel egy szót se beszéltem még. vettem neki 2 ezer ft-ért csokit azt csókolom.
2015. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira szereti a salátát, vehetsz neki salátaöntetet. mondjuk elég hülyén mutat egy mikuláscsomagban, de hátha örülne neki... vagy salátás receptkönyvet, de nem tudom azt kapsz-e 1500 alatt normálisat. esetleg tudsz csinálni kézileg. kinyomtatsz recepteket meg képeket a netről és összefűzöd egy füzetté
2015. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyrososhoz kupon. :D

Kosárlabdás kulcstartó, fülbevaló.

2015. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csoki, mogyoró, ropi, plüssmackó, toll, még több csoki, de csak finom fajtákból ám, esetleg keksz, mandarin, szaloncukor, rágógumi naptár jegyzetfüzet, télifagyi, fonalból karkötő
2015. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kosárlabdát vagy salátát ábrázoló toll/ceruza/radír/kulcstartó/notesz/matrica/fülbevaló/karkötő/nyaklánc.


Az jutott még eszembe, hogy a narancsot is berajzolhatod alkoholos filccel kosárlabdának. :))))


Csuklószorító ha már sportosabb alkat.

2015. nov. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
uu ez a salis receptkönyv tök jó ötlet:D próbálok keresni jót, hátha.:D meg a narancsot is befogom rajzolni, köszi a tippet:) és köszi mindenkinek aki válaszolt.:D
2015. nov. 28. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!