Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kellemetlenül éreznétek...

Kellemetlenül éreznétek magatokat, ha egy viszonylag nagy értékű ajándékot kapnátok karácsonyra, viszont Ti nem áldoznátok a viszont ajándékra annyit?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó ajándékozásban, de mostanában figyelek arra, amiket a párom mond, hogy ötleteket szerezzek. Általában elég drága dolgokról beszél, így amit én megvennék neki, az sem olcsó. 20 ezer forintról van szó, ennyit nem sajnálok kifizetni azért, hogy boldognak lássam. Megvehetné magának, telni telik rá, de tudom, hogy nem fog ennyi pénzt kiadni érte soha. Ami kicsit aggaszt, hogy tudom nem fogok ekkora értékben ajándékot kapni, és nem szeretném ha esetleg kellemetlenül érezné magát ha meglátja, hogy ennyi pénzt kiadtam. Nem is szeretnék ilyen drága ajándékot, őszintén szólva én bárminek örülök. De én egyszerűen nem tudok mást kitalálni neki, mivel ami ettől olcsóbb és szóba hozza, azt úgyis megveszi pár napon belül. Parfümöt meg hasonlókat nem akarok, ez egy egy éves kapcsolat, most lesz az első karácsonyunk együtt, és szerintem az illatszerek csak akkor jó akándékok, ha tudjuk, hogy már régóta vágyik rá valaki, hát ő nincs így ezzel.


23/L


2016. okt. 22. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Cseppet sem.
2016. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 éves kapcsolatba teljesen felesleges ennyikért ajándékot venni. Nem hihető hogy csak ez az egy dolog van aminek örülne. Akkor nem ismered eléggé, nem vagy kreatív. Hidd el hogy nem ettől jó a karácsony, nem kell elkezdeni szórni a pénzt, mert nem lesz megállás. Ne megvenni akard hanem kimutatni a szeretetedet, a törődést stb. Mi már házasok vagyunk és nem az összeget nézzük ha ajándékot veszünk egymànak, de az elején nagyon kínosnak és soknak éreztem volna főleg ha nem számítok rá.
2016. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 éves kapcsolatba kínosnak érezném 10 évesben nem.
2016. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1 eves kapcsolatban igen.

Mi megbeszeltuk az elso karacsony elott, hogy max. 3000 ft. Betartottuk es mindkettonknek sikerult frappans ajandekot venni.

2016. okt. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 éves kapcsolatba szerintem is túlzás.
2016. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!