Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Miért ilyen nehéz elengedni...

Miért ilyen nehéz elengedni az osztályom?

Figyelt kérdés
Még csak most ballagtam nem rég és nem is fogtam fel teljesen hogy elballagtam és vége, de minden este sírok mert már most hiányzik a két kedvenc tanárom és az osztályom. Mit csináljak hogy ne legyen ilyen nehéz? Egész nap sírhatnékom van.

2021. jún. 29. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd velük a kapcsolatot. Jelold be őket Facebookon, Messengeren ha még nem tetted és beszelgessetek. Időnként szervezzetek közös programokat, beszeljerek meg hogy mikor meg hol találkozzatok, gyakran hívásozzatok, stb... Szomorú pedig ne legyél, szeptembertől új embereket ismersz meg, új barátaid lesznek akiket ugyanígy megszeretsz majd. Fél a fejjel :)
2021. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja és néhány évente lehet osztálytalálkozót szervezni. Ott majd újra összejön az egész osztály meg az osztályfőnök.


Egyes voltam

2021. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem jártok egy osztályba még találkozhattok. Idén érettségiztem és az általános iskolás barátaimmal mentünk azon a hétvégén ünnepelni.
2021. jún. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Nyugi, seperc alatt elfelejted őket. Most azt hiszed, hogy nem, pedig de.
2021. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én örültem volna a legjobban, ha így érezhettem volna a ballagás után. Tartsd velük a kapcsolatot iskolán kívül is, hívd el őket fagyizni, vagy a parkban. Menjetek el együtt nyaralni. Amúgy meg 2. jól mondja hamarosan új osztályod lesz, lesznek új barátaid. Kitartást! :)
2021. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
*parkba
2021. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
95%
Szia! Szerintem azzal, hogy elballagtatok, nem ért véget semmi, ugyanúgy tudsz velük találkozni. Az idő fogja úgyis igazolni, ki az igazi barát, mert nekem is van olyan ismerősöm, akik suliban és suliba kívül is folyton együtt voltak, de ballagás után teljesen megszakadt köztük a kapcsolat. Legyen egy délután például, amikor nosztalgiáztok vagy csak jól érzitek magatokat, hátha ez segít, kicsit túllendülni a szomorúságodon. Tudom, nehéz lezárni egy korszakot, de gondolj arra, hogy az új helyen is lesznek majd barátaid. Azt azért ne feledd, hogy ahová mész ott is légy nyitott az új barátságokra, nem szabad csak a régi ismerősökre támaszkodni, mert lehet, hogy egy idő után elkerültök és arra eszmélsz, hogy az új helyeden kb. senkit sem ismersz.
2021. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én idén fogok ballagni.
2021. júl. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!