Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagásra vendégként milyen...

Ballagásra vendégként milyen ruhát vegyek fel nőként?

Figyelt kérdés

Küldhettek linkeket, képeket is. Egyrészes ruhára gondoltam. Midi vagy esetleg maxi is szóba jöhet?

175 cm magas és 53 kg vagyok, 75A mellmérettel.



ápr. 29. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Furdo ruhat
ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy. Mármint komolyan. Nem rólad szól.

Persze kedves gesztus a farmer-póló-sportcipő vonalnál egy fokkal elegánsabban öltözni, de ha nem teszed, akkor sem történik semmi. Abban menj, amiben jól érzed magad.

ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Számomra ijesztő az, hogy felnőtt emberek ennyire nincsenek tisztában azzal, hogy hova milyen ruha illendő.
ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy szép nyári ruha teljesen megfelel :)

Itt nem te vagy a középpontban.

Küldök pár képet inspirációként(méretet nem nézem)

[link]

[link]

[link]

ápr. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%

Van faszid???

Ha nincs, akkor minél rövidebbet!😉

ápr. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1-es: köszönöm a hasznos és komoly választ.


2-es: tudom, hogy nem rólam szól, ezért sem szeretném túlzásba vinni, viszont szeretek csinosan öltözni, ezért mindenképp valamilyen ruhában mennék.


3-as: inkább ötleteket várok, nagyjából azért képben vagyok, mit illik, mit nem. Egyedül azt nem tudom, hogy csak a midi ruha illendő, vagy a hosszabb is belefér-e. Minit nem vennék fel.


4-es: köszönöm a linkeket, de sajnos egyikben sem tudnám elképzelni magam. A farmerruha nagyon távol áll tőlem, és ballagáson kellemetlenül érezném magam benne. A zöld ruha az adottságaim miatt nem lenne jó, a pöttyöset pedig alapból nem szeretem. 😅 De köszönöm, hogy komolyan vetted a kérdést, és igyekeztél hasznos választ adni. Ment a zöld. 😊


5-ös: van párom, együtt megyünk a ballagásra, és szeretnék csinos lenni mellette. Miniruha kizárva, egy térdközépig érő vagy egy hosszabb ruha jöhetne szóba.


Köszönöm a válaszokat!

ápr. 30. 08:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán belefér a hosszú ruha is. Hidd el, tényleg lényegtelen, ez nem az Operabál.
ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!