Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Egy 18 éves fiú tudna örülni...

Egy 18 éves fiú tudna örülni valami kézzel készített emléknek a ballagása alkalmából?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, aki ballag. Nem azt mondom, hogy olyan közel állunk, mégis nagyon hálás lehetek neki, mentálisan megmentett, amikor az életembe került.

Nagyon félek, hogy iskola után nem lesz hasonló sem a barátságunk (10-es vagyok), bár ezt egy régebbi rossz emlék miatt élem meg ilyen negatívan.

Biztos vagyok benne, hogy idő után halványulni fog a barátságunk, de szeretnék valami olyat adni, amivel emlékezni fog rám. Mindenki azt mondta, adjak neki csokit, ennyi elég, de én egy általam készített apróságot akarok neki adni.

Mi az, aminek örülhetne?


2023. máj. 5. 07:31
 1/4 anonim válasza:
92%
Biztos hogy orulne neki! Esetleg egy kis levelet is írj az ajándék mellé amin leírod hogy mennyire hálás vagy stb.
2023. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is örülne valami kos saját kezűleg készített ajándéknak. Egy mellékelt levél szerintem is jó ötlet, írd le neki azt amit itt leírtál és hogy reméled a barátságotok később is megmarad.
2023. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
75%
Szerintem amugy eleg egy kep amin rajta vagytok 2en es egy keretbe belerakod. Ha azt kiteszi a szobájába akkor biztos nem felejt el. De nyilvan csak mondtam valamit ha van mas otleted akkor nem kell ezt.
2023. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
Igen.
2023. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!