Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Keresztgyerekeim idén ballagna...

Keresztgyerekeim idén ballagnak középiskolából. Mit vegyek nekik?

Figyelt kérdés

Egy fiú és egy lány.


Valami maradandót szeretnék, nem pénzt.


2015. jan. 7. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan azt fogják írni, hogy vegyél nekik aranyékszert, a legtöbb keresztszülő azt szokta. Én ennek nem látom értelmét.. 18 évesek, megkérdezném őket, hogy mire vágynának igazán. Így lehet nem meglepetés, de azt kapják, amire vágytak.
2015. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szerintem is kérdezd meg őket, hogy mire van szükségük.

Én 2 éve ballagtam, mindenkitől pénzt kaptam. jobban örültem volna ha ékszert kapok, mert az maradandó. A pénzt meg elköltöttem nyaralásra meg a saját szükségleteimre.

2015. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Én ékszert kaptam, és nem örültem neki. Nem is tetszett.


Nem tudom, mennyiből akarod kihozni, de szerintem igazán maradandó lenne egy hétvégét eltölteni együtt, ha jó a kapcsolat. De ha ez nem a legjobb ötlet, akkor szerintem is kérdezd meg őket (és ne a szüleiket). Mondd meg nyugodtan, hogy szeretnéd meg ajándékozni őket, valami olyannal, ami nem hülyeség, személyes és maradandó. Minek örülnének? Lehet, olyat fognak mondani, ami itt senkinek az eszébe nem jutna :)

2015. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ebben igazatok van. A keresztfiam mèg talàn meg is mondanà de a keresztlànyom biztos nem. Ő olyan fèlènk mindig azt mondja legyen meglepetès.


Egyèbkènt fejenkènt 25 ezret szànok ràjuk, többet nem tudok.


De azt se akarom hogy ennyi pènzt kiadok esetleg egy olyan dologra aminek nem örülne bàrmelyik.

2015. jan. 7. 17:45
 5/10 anonim válasza:
Akkor próbálj a srácnál puhatolózni. :) Vagy próbáld "kiszedni" belőle, hogy ne sejtsen semmit. De továbbra is azt javaslom, hogy ne a szüleitől próbálj infót szerezni. :)
2015. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg őket külön-külön, hogy a testvérük minek örülne? Egymást biztosan jól ismerik, és úgy mégiscsak meglepetés.


Én kaptam ékszert ballagásomra, és a mai napig hordom. Nem arany, mert azt nem szeretem. De mindig arra emlékeztet, akitől kaptam.

2015. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ékszert kaptam, pont azért írtam, hogy nem javaslom. Soha nem szerettem az aranyat, nem is tetszett, nem is olyan ékszereket hordtam.. szóval én sokkal jobban örültem volna egy közös fagyizásnak is, mint egy drága valaminek, amire soha eszembe sem jutott vágyni. Lehet a keresztlány pont örül az ékszernek, de akkor is biztos van saját ízlése, amit nem feltétlen találsz el.. Ha ő nem mond semmit, akkor talán a testvérénél lehet még puhatolózni.
2015. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem testvèrek, mègcsak nem is rokonok.

Vèletlen egybeesès hogy egy idősek.

2015. jan. 7. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes lenne érettségi ajándéknak családtagok érettségi fényképét adni nekik.Ahány csak elérhető;mindenkié,közösen a családtól.Maradandó lenne.
2015. jan. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

[link]


esetleg ha egy ilyen programmal ajándékozod meg őket?sajátb tapasztalatból mondom hogy nagyon jó program :) mehetnétek együtt a családdal,vagy a barátaikkal,ahogy gondolják :) és marad még 10-10 ezer forint,abból meg kaphatnak virágcsokrot(fiúknak is van ilyen jó pofa :) ) meg ha még marad a költségvetésből akkor valami jópofa lufit esetleg a gyermekkori kedvenc mesefigurájukkal ;) remélem még nem ballagtak el,nekünk csak most hó végén lesz a ballagás :D

2015. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!