Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mennyibe jön most ki kb. egy...

Mennyibe jön most ki kb. egy lagzi per főre leosztva?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Kb. 40-60 ezer Ft az átlag, persze ebben nem csak a kaja van, hanem minden olyan egyéb szolgáltató, akik részt vesznek az esküvőn (vőfély, fotós, zene, stb). De igazából nagyon nehéz megmondani, mert mindenkinek más igénye van, van, amire nem akarnak olyan sokat költeni, lehet ismerős a szolgáltatók között, dekor sajátkezűleg, sok mindenen múlik a végösszeg.
2020. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

40-60 ezer egy főre? Te jó ég, nekünk 4 éve úgy volt 15 ezer körül, hogy a fotós és a zenekar nagyon drága volt.


Mennénk lagziba, es szeretnénk annyit adni, hogy fedezzük a vendeglatasunkat, de ennyire azért nem gondoltam.

2020. aug. 25. 10:44
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul írtam, 12500 volt a kaja es ital es minden massal együtt olyan 18 ezer/fo volt.
2020. aug. 25. 10:45
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, mi most szervezzük, nekünk csak a kaja kb. 20-25 ezerre jön ki az italokkal együtt, a többi szolgáltatóra 100-300 ezres ajánlatokat kapunk... :( nekünk kicsi esküvő lesz, és alapvetően nem sajnálnánk rá a pénzt, mert évek óta gyűjtünk rá, de sztem nem ússzuk meg 2,5-3 millió alatt.
2020. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor a kaja dobja meg nalatok nagyon, nekunk ha jol remlik, a zenekar 320 korul volt, a fotos is 250 körül,a tobbire nem emlekszem, de nekunk a 110 fos volt ruhakkal meg mindennel egyutt 3 millio körül, de ebben a gyuroktol kezdve a ruhakig minden benne van.
2020. aug. 25. 11:17
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekünk 2019 októberében volt az esküvőnk, egy kifejezetten olcsó éttermi ajánlattal (10500/fő, italokkal). Az egész jött ki 3,5 millióra, de 150-en voltunk. Leosztva ez 23 ezer Ft/fő. Átlagban 25 ezer Ft/fő nászajándékot kaptunk, így visszajött az esküvő ára. Tegyük hozzá, hogy ez vidék, megyeszékhely, nem a főváros. Budapesten biztos minden drágább.


Mi ketten a férjemmel, ha a szállást nem állja a pár, akkor 50 ezret szoktunk adni (pláne nem tudunk többet, ha messzebb megyünk, és fizetjük a benzinpénzt, esetleg a szállást), de legutóbb pl. az ifjú pár fizette a szállásunkat, így 70 ezer Ft-ot adtunk. Nagyon sok esküvőn voltunk az elmúlt 3 évben (évi 5-6), szerintem amit leírtam, az kb. reális.

2020. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor atbeszeljuk meg egyszer, mennyit adjunk.


Nekunk kb. 1, 5 millios "bukta" volt a lagzi, persze nem bántuk, ebbe a nászutat is beleszamoltuk, de szerintem ritka az manapság, ahol visszajön a lagzi ára, legalabbis a rokoni korben, akiktol hallottuk.

2020. aug. 25. 22:42
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

60 ezer az átlag?:D

Te tényleg ennyire hülye vagy?:D

Titeket jól bepaliztak akkor:D

25 ezer a kaja?XD

2020. aug. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az igénye, rengeteg helyről kértem ajánlatot, a teljes vendéglátás, amibe beletartozik a vendégvárás, a vacsora, éjféli menü és italok korlátlanul, azt nem nagyon lehet megúszni ennél olcsóbban. Persze akinek jó a kirántott hús, meg a perkelt meg a sátor főzőasszonyokkal, annak kijöhet akár 8 ezerből is, de mi nem ilyet akartunk, és ettől még nem vagyunk bepalizva, max másnak savanyú a szőlő :)
2020. aug. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9


Persze, nyilván csak arról lehet szó, hogy savanyú a szőlő:D

Az, hogy hülye vagy, szóba se jöhet.:D

60 ezer akkor is sok, éjféli sütemény, ide vagy oda :D

2020. aug. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!