Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mennyibe jön most ki kb. egy...

Mennyibe jön most ki kb. egy lagzi per főre leosztva?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 09:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha elolvastad volna értően a kérdést, illetve utána a hozzászólásomat, akkor láthatnád, hogy nem a vendéglátás kerül ennyibe, hanem a teljes esküvői költség leosztva/fő. Ebben benne van a ruháktól elkezdve, a polgári esküvő díján át az összes szolgáltatóig minden, bezárva a sok kis biszbasz mütyürkével, ami ilyenkor kell. Menj fel néhány fb csoportba, vagy nézz körbe néhány esküvői szolgáltatónál, meg fogsz lepődni, mert még alá is lőttem. Nem is vitatkozom tovább, mert vagy elavult információid vannak (Az utóbbi években harmadával nőttek az esküvői szolgaltatasok költségei, mert rengeteg házasságkötés van) vagy egyszerűen más igényszinten vagy, ugyanis abban tényleg igazad van, hogy egy falusi esküvőt, ahol minden ismerős útján van lerendezve, az tényleg kijön max 1 millióból. Kifejezetten esküvőre szakosodott helyeken pedig nem, ennyi. Mindenki döntsön belátása és pénztárcája szerint, hogy mit akar.
2020. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Jaj hagyjuk már ezt a falusi esküvő dumát, mert már kezdesz szánalmas lenni, hogy azt hiszed, hogy ha valaki nem 60 ezret fizetett, akkor a helyi talponálló büfében evett melegszendvicset....

100 főnél 60 ezer forint az 6 Milla.

Nem csak én csodálkozok, hanem mindenki más rajtad kívül.

Csak észre se veszed magad...

2020. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, ezért hülyeség alapvetően ez a fajta leosztás es számolás, mert egy fotós pl 150 ezer a 100 fős és a 30 fős esküvőn is :) abban igazad van, hogy a 6 millió már fölé lövés, de ez az előbb említett ők miatt van. Szerintem maradjunk abban, hogy egy átlagos esküvő ma kb. 2-3 millió Ft. Egyébként nem értem a hangnemet, mitől fröcsögsz ennyire én nem bántottalak, de nekem aztán mindegy, nekem nem fáj 🤷‍♀️
2020. aug. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A kaja az olyan húsz körül van, erre még rájön 10-15 az italfogyasztás. (Budapest)
2020. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!