Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Félek jó lesz -e a ruha és a...

Félek jó lesz -e a ruha és a hajviselet, amit választottam az esküvőmre, hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Hamarosan itt lesz a várva várt napunk, az esküvőnk.

Már 2 éve készülök rá és olyan fél éve foglaltam le a ruhám. Előtte nagyon sok ruhát megnéztem és boldog voltam, hogy végre találtam egyet, amire rögtön igent mondtam amint felvettem, annyira tetszett.

Most nem tudom mi van velem, de elbizonytalanodtam a ruhával kapcsolatban, ami olyan rossz érzés.

Most már azt érzem túl letisztult ez a ruha es inkább lehet jobb lett volna egy szatén szoknyás helyett egy tüllös ahol sok csipke van a ruhán.

A hajamban is elbizonytalanodtam. Ki lesz engedve, de lehet konty kellene.

Nem tudom mi van most velem.

Egy hét az esküvőig, de én nem tudok aludni.

Felvagyok hajnalokig.

Volt már így valaki????:((((

A ruhát már cserélni nem fogom, hisz most szűkítik. Màr meg volt a főpróba, ahol bevették méretre.



2022. júl. 3. 00:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
23%
Szép, jó ruha. Mi az hogy lányok?
2022. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
77%
Ez kettőtök napja, én tuti kiengedném! Tudod, hogy kifejezetten szereti és praktikus is, mert egy hatalmas hajcsattal bármikor fel lehet tűzni, máris szép! No és ha a kedvében jársz, az a bizonyos nászéjszaka is boldogabb lesz, hidd el! :D :D :D
2022. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%
Hát nem tudom, hogy ez megnyugtat vagy inkább elszomorít, de rajtad kívül senki sem fog emlékezni rá, hogy milyen ruha volt rajtad és milyen volt a hajad már egy-két héttel az esküvő után sem. Szóval felesleges erre ráparázni.
2022. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Kivolt engedve:) és nem bánom, mert végig tartós volt. Menyecsketánchoz feltűzettem, én buta, de megbántam, mert kevés idő volt feltűzni, azt hittem stabil, de táncnál szét jött:D

Már most egy életre meg jegyeztem:'D

De nem bánom, majd a videón nevetek rajta egyet. :))

2022. júl. 21. 15:14
 25/27 anonim ***** válasza:
Az az igazi ereszdelahajam buli, ahol szétmegy a konty, szerintem csak fokozta a hangulatot :) Sok boldogságot!
2022. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Minden jót kívánok nektek a továbbiakban is!
2022. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Igen poén volt ahogy a kilógó tincseket próbáltam visszatűznixd

Komolyan hüyle voltam, hogy a klassz kiengedettet ami még éjfélkor is jól állt elrontlttam, de nem bánom, mert ez is én vagyok, aki ragaszkodott ahhoz hogy az újasszonynak kontya van😂🙂 de màr ezt senkinek nem javasolnám, ezt a variálást:)

Köszönjük, eskúszöm, hogy úgy lesz:D nagyon szeretni fogom őt!:p:)

2022. júl. 22. 00:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!