Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak én tartom korainak, hogy...

Csak én tartom korainak, hogy a barátnőm már karácsonyi pulcsiban és karácsonyi hajpántban jelentkezik be online órára?

Figyelt kérdés
Ja és feldíszített szobája van. Csupa karácsonyi dísz. Nem korai ez egy kicsit?

2020. nov. 9. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Neki nem. Én még nem díszíteném, de nem zavar, ha más igen. Biztosan szereti és szeretné kiélvezni a hangulatot, nemcsak pár napig.

Szerintem aranyos. Nem kell ezért bántani.

2020. nov. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazad van valamennyire
2020. nov. 9. 08:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még korai lenne, de ha ő örömét leli ebben, akkor hadd csinálja, szíve joga. Minden ember más, valaki nagyon szereti, már-már imádja a karácsonyt, valaki csak szereti, másnak pedig közömbös vagy utálja.

Mi két-három hét múlva fogjuk feldíszíteni a lakást. De ismerek olyan embert én is, aki már elkezdte a díszítést.

2020. nov. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Én is korainak tartom. Van olyan üzlet, ahol már karácsonyfa van. Elmebaj! Lehet persze egész évben karácsonyozni, csak akkor az ünnep hétköznappá válik.
2020. nov. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Miután a tetű kereskedők németeknél egyre korábban kiteszik a karácsonyi cuccokat, eddig aug. 31 volt , idén már 28.-án kint voltak, semmi sem lehet elég korai. December elején meg már nem kapsz karácsonyi cuccot Mert ott a farsangi. Egyébként hozzá jön az is, hogy stresszeli az embereket a koronoiával, bezárással, karácsony betiltásával. Teljesen normális emberi reakció.
2020. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is korai, én csak decemberben szoktam elkezdeni a díszítést és a hangolódást, de ha ő ennyire szereti és így érzi jól magát, miért ne.
2020. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor most kapaszkodjatok meg. Nálunk a szomszéd tegnap este kivilágította az egész házát, még a nagy világító hóembert és mikulást is kirakta.


Szóval vannak ilyenek :DD

2020. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most raktam ki egy mikulást az íróasztalomra, egyelőre a Mikut várom. Ilyenkor novemberben olyan szürkék már az esték, hogy nagyon várom a karácsonyi fényeket. Megértem a barátnődet, biztosan jó kedvre deríti a karácsonyi hangulat és addig se a koronavírusra gondol.
2020. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%

De várjatok már egy kicsit..



Hogy jön idén a Mikulás ha este 8-tól kijárási tilalom lesz? :OO


Ráadásul maszkba jön??

Hát hogy magyarázom ezt meg a gyerekeknek

2020. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Már délután 4-kor sötét van decemberben, szóval 8-ra haza is ér a szarvasaival együtt :)
2020. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!