Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak én tartom korainak, hogy...

Csak én tartom korainak, hogy a barátnőm már karácsonyi pulcsiban és karácsonyi hajpántban jelentkezik be online órára?

Figyelt kérdés
Ja és feldíszített szobája van. Csupa karácsonyi dísz. Nem korai ez egy kicsit?

2020. nov. 9. 07:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

“ Ráadásul maszkba jön??”


Neki a szakálla is véd annyit mint a maszkok nagy része.

2020. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Korainak korai, hisz több, mint egy hónap van addig, viszont ettől függetlenül nem tilos elkezdeni hangolódni, pláne mivel sok ember van, aki tényleg imádja ezt az időszakot. Nem értem, hogy másoknak ez miért okoz fejfájást (most nem feltétlen rád gondolok, mert te normálisan írtál véleményt, ellenben azokkal akik szabályosan átkokat képesek szórni azokra az emberekre, akik élettel telien, lelkesen várják az ünnepeket). Én inkább jópofának és aranyosnak tartom, pedig én magam nem tartozok ebbe a kategóriába. Mióta nincs hó meg téli időjárás karácsonykor, azóta én konkrétan karácsony napján sem vagyok ráhangolódva, de sebaj :D Idén mondjuk én is tervezek valami karácsonyi szettet venni. Na, de a lényeg, hogy értelmetlennek tartom, hogy emiatt bárkit lenézzünk, kritizáljunk. Ha valakit zavar, akkor ne vegyen róla tudomást és kész.
2020. nov. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!