Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit ajándékozol karira családt...

Mit ajándékozol karira családtagoknak? Személyest, amit szeretne, vagy a nem sok gondolkodást igénylő parfümöt vagy tusfürdő szettet?

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem veszed figyelembe, hogy mit szeretne, vagy nem általad készített valamit ajándékozol, akkor: "ajándékozás letudva, örüljön, hogy kap valamit!"
2020. nov. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Csak olyannak ajándékozom, akit ismerek és szeretek, ergo tudom, hogy minek örülne. Van aki tusfürdőt és parfümöt kap, mert annak fog örülni, van aki meg elektromos fűrészt, mert ő még
2020. nov. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
... annak örül.
2020. nov. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Én rubinkockát csináltam(a színek hejett képeinket kell kirakni)nem nehéz megcsinálni és mégis személyes esetleg csinálj valami kis aprósáhot dísz pl süthető gyurmából anyukámnak pedig egy telegontokot csináltattam nagyon jól néz ki és hamar meg is jőtt
2020. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Rubik kocka. Nem rubin.... Rubik Ernő után....
2020. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Tudom véletlen írtam csak el
2020. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
A másodikat, mert eddig hiába vettem minden évben személyes, különleges dolgokat, igazából sosem láttam rajuk a kitörő örömöt, adhattam volna simán egy tusfürdőszettet is minden évben. Ezért idén úgy döntöttem, hogy feleslegesen nem stresszelem magam az ajándékvásárláson, és tényleg kapnak tusfürdőszettet. :D Kíváncsi vagyok, erre mi lesz a reakció. :D
2020. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én általában valami személyesebbet igyekszem adni, de nincs olyan aki ne örülne egy parfümnek vagy egy fürdősónak /kivétel ha ekcémás mint én/
2020. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Közeli családtagoknak személyes ajándékot, távolabbiaknak, akikkel jóban vagyunk, de évente párszor találkozunk, csoki, bor.
2020. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!