Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki, mivel fogja tölteni a...

Ki, mivel fogja tölteni a karácsonyt? Olyanok válaszára vagyok kiváncsi, akik nem ünnepelnek.

Figyelt kérdés

2023. nov. 24. 03:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyokat sétálunk a kutyával, ezen kívül itthon vagyunk, filmezünk, ilyesmi.
2023. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A kommentelő emberek olyan szimpik nekem. Akik nem mennek a birkák után,és bolondulnak meg karácsonykor.
2023. nov. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozni fogok. Szolgálatban leszek. Önként vállaltam.


15 éve nem érdekel a karácsony, húsvét stb.


Szilveszter úgyszintén. Meló.

2023. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.🥰

Most viszont az a kérdés merült fel bennem, hogy aki nem ünnepel, az miért nem teszi 🤔

2023. nov. 26. 20:28
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
Mert hülyeségnek tartom. Akit szeretek, azt máskor is szeretem, nem csak karácsonykor, illetve a hideg kiráz attól, hogy már október végén elkezdődik a boltban a karácsonyi vackok árulása, és az összes birka megy és veszi. Az áruházakba betenni nem tudom a lábam a karácsony előtti napokban, mert mindenki meg van bolondulva. Ott a sok stressz, főzni kell, sütni kell, kitakarítani az egész házat, jajj kinek mit vegyünk ajándékba, jajj hány soha nem látott rokonhoz kell elmenni, jajj mi lesz. Ki mit eszik meg, ki mit nem, mit főzzünk, kellemetlen-e, ha drágább ajándékot kapok, mint amit adok, és fordítva, vajon örül-e az illető az adott ajándéknak, vagy épp soha nem is beszéltem vele, csak a szomszédom anyjának a testvérének a keresztapjának a lánya, és a többi. Hetekig zabálni KELL, mert annyi a kaja, aztán a fele úgyis megy a kukába, mert ember nem tud annyit megenni. Sok pénzzel is jár, mint a már említett ajándékok, a fa, a dekorációk... Nem sorolom fel mindet, de ez csak pár dolog. Na ezért nem ünneplem.
2023. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
15# te nagyon szimpi vagy nekem.😁🙏
2023. nov. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanazért mint a #15.


Hányingerem van attól, hogy ilyenkor szó szerint megbolondulnak az emberek. A szeretet ünnepének nevezik, méggis több ideggel jár sokszor mint mint egy átlagos nap.


A másik. Ilyenkor előtérbe kerülnek pár napra a rászorulók. Miért csak ebben a pár napban? Az év minden napján kellene gondolnunk azokra akik rászorulók. Az év minden napján tenni kellene az ellen, hogy egy modern társadalomban senki ne legyen útcán. A karácsony ma már csak egy bevállt marketing, és mindenhonnan azt hallod, hogy költs, vegyél. Egyszerűen semmi ünnepi nincs benne.

Ezreket adnak a fákért, amit aztán pár nap múlva dobnak is ki a francba.

2023. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!