Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Körüblelül mennyit költötök...

Körüblelül mennyit költötök karácsonyi dekorációra?

Figyelt kérdés

#ünnep #pénz #karácsony #dekoráció #Ünnepi előkészületek
dec. 2. 00:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Semennyit. Minden normalis csaladnak felszaporodik, felesleges evente ujat venni.
dec. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem szoktunk ujat venni, max ha elromlik egy egosor. Sztem max 20 ezer.
dec. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Semennyit, vagy csak pár ezret. Van elég díszünk, de idén szerettünk volna rózsaszín-arany témát, ezért a januárban a leárazáskor vettünk rózsaszín cuccokat, szerintem így nagyon maximum 6000 lehetett
dec. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Idén vettünk egy égősort, két girlandot, meg pár dekorációt, olyan 35 ezer volt. De nem szoktunk rá ennyit költeni, évek óta csak valami apróságot veszünk, de bent lakunk 3 éve a házunkban, és most már azt mondtuk, a következő 2-3 évben rászánjuk ilyenkor a pénzt, mert olyan túl sok dekorunk amúgy nincs, de szeretjük a szépet.


Majd felgyűlik lassan, olcsó gagyiságokat mem akarunk, akkor inkább kevesebb dísz legyen, de igényes.

dec. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Semennyit. Idén is egyedül leszek, ahhoz meg nem díszítem ki a lakást, mert minek.
dec. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#5 nagyon sajnálom. Igaz ez kevés egy random embertőla gyakorin tudom.. viszont ez iszonyú rossz lehet. Szüleid?
dec. 2. 08:06
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Minden évben csak egy-két aprósággal bővül a már meglévő készletem, meg szoktam kapni családtól is néhány dolgot. Így igazából nem sokat költök rá.
dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit.
dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

Semennyit, gigasok díszünk van. Ki sem fér az összes, így minden évben váltogatjuk, hogy mit teszünk fel.

Egyedül égősort veszünk pár évente, ha elromlik.

dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
17%
A karácsony Jézus születéséről szól. Az efeletti örvendezéshez nincs szükség tárgyakra. Tehát semmit.
dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!