Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Körüblelül mennyit költötök...

Körüblelül mennyit költötök karácsonyi dekorációra?

Figyelt kérdés

#ünnep #pénz #karácsony #dekoráció #Ünnepi előkészületek
dec. 2. 00:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
2018-ban vettem utoljára bármilyen karácsonyi dekorációt. Évente 1x előveszed, használod párhétig és elcsomagolod. Vigyáznak, nem piszkálja senki. Akkor kell valamiből újat venni, ha teljesen elhasználódik, és nem lehet megjavítani. Azok a személyek, akik minden évben több tízezret költenek karácsonyi dekorációkra, szerintem náluk valami nem stimmel az agyban.
dec. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt én sem értem, aki minden évben más stílusu fát állít. Ehhez nyilván különböző díszek kellenek. Csak tényleg nem értem: ennyi helyük van, vagy használják, kidobják a díszeket?
dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
94%

Keveset, minden évben max 1-2 új díszt veszek a fára. 2-3 ezer Ft maximum. A lakás dekorációja is és a karácsonyfa díszek is az évek alatt felgyűltek, így is csak a szebbeket teszem ki belőlük.

Illatgyertyát szoktam még venni kis üvegcsében. De az is van még tavalyi is.

Az adventi asztaldíszem és az ajtódísz is régi.

Nem vagyunk vallásosak, de a karácsony hangulata mindig fontos nekünk. Elfogadjuk, hogy ez vallási ünnep, nekünk viszont ez egy téli, hangulatos, fényes, díszes, evős családi ünnep. Imádom.

dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 NTBS ***** válasza:
100%
Semmennyit. A család tradicionális díszeit használom.
dec. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
#5 Én is egyedül töltöm a karácsonyt, ráadásul gipszelt bokával, mégis néhány fenyőágat tettem vázába, szolidan feldiszítve. Van egy kis ádventi koszorú is. Máris más lett a szoba hangulata.
dec. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!