Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért lesz nehéz nektek az...

Miért lesz nehéz nektek az idei karácsony és mièrt jó?

Figyelt kérdés
nekünk a jó : első karácsonyunk lesz két gyerekkel.két rokonnál is most született baba,nálunk is,így babatalálkozók lesznek,férjem két hét szabadságot kapott,mindig dolgozik karácsonykor. a rossz: nincsenek már szüleink pedig még csak 33 évesek vagyunk,a tesóm és az ő tesója szívesen fogad elviccelődünk stb,ennek ellenére sose szólnának ha mi nem erőltetjük. talán soha nem is találkoznánk. ők nem szoktak jönni,elvannak a párjuk családjával. úgy érzem nincs családunk.
dec. 9. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig elég nagy családotok van.
dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem élek meg rossz oldalt, jót viszont igen kisbabát várunk február elejére ez a Karácsony különleges lesz.Szüleim ő szülei is messze laknak( mi külföldön élünk) itt megyünk nővéréékhez 24.én este.25-26ot itthon töltjük 🥰🥰
dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a két felnőtt és két gyerek normális "méretű" karácsonynak számít. A nagyszülőkhöz is megyünk, de egyiküknél már inkább csak segítünk egy kicsit, mert öreg, még a fát sem tudná egyedül beszerezni és felállítani, ételt is viszünk neki, mert főzni sem tud.

A másikaknál még megoldanak mindent egyedül, sőt, ragaszkodnak is hozzá, hogy vendégül lássanak bennünket, de már nagyon elfáradnak egy-egy ilyen látogatáskor, hiszen ilyenkor mindkét gyerekük családja meglátogatja őket, és próbálnak készülni, főzni, rendbe szedni a házat, de a koruk miatt ez már leterheli őket. Mi is elfáradunk a több órán át tartó ünneplésben. Szerintem jobb kisebb létszámban ünnepelni, de közben meg mégis fontos, hogy látogassuk az időseket is.

Én a karácsony előtti bevásárlást tartom rossznak, és azt, hogy hamar el fog múlni az ünnep.

Jó, minden egyéb más.

dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó: hát igazából csak a szokásos dolgok, együtt leszünk a párommal, itthon lesz a tesóm, biztos sok időt fogunk együtt tölteni karácsony körül. Szeretem a készülődést, hogy szépen fel van díszítve a lakás, szeretek agyalni mit főzzek, süssek.

Rossz: valahogy az utóbbi pár évben minden erőlködés ellenére alig van karácsonyi hangulatom. Tavaly óta anyukám már nincs velünk. Ami most legjobban rányomja az idei karácsonyra a bélyegét, az, hogy pár napja kiderült, sajnos természetes úton nem lehet gyerekem.

dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó dolog: anya, apa, bátyám ott lesz. Rossz: párom a szüleinél lesz vidéken, nem vagyok otthon még out, egyedül anyám tudja hogy meleg vagyok. Gondolkodom az outoláson.
dec. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!