Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Itt az év legszebb, legcsodása...

Itt az év legszebb, legcsodásabb, legmeghittebb, leggyönyörűbb 3 napja, az izgatottság miatt nem lehet aludni sem, ti hogy érzitek?

Figyelt kérdés
Fények, díszek, finomságok, családok, fa, ajándékok, bárcsak minden évszakban lenne karácsony. ❤️
dec. 24. 02:44
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha minden évszakban lenne akkor semmi varázsa nem lenne.


Fények vannak itt is, de én nem az izgatottság miatt nem alszom, hanem mert felborult a alvás ciklusom. Napközben is sajnos bealudtam mert nagyon fáradt voltam, úgyhogy most meg nem megy.

dec. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Ez szubjektív hogy kinek mit jelent a Karácsony!

Van akinek maga a "Pokol"!

dec. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
90%
Jó is ez az időszak, kellemes ünnepeket neked, kérdező! :D
dec. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
dec. 24. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Nem unod még? Pl. nálunk tegnap havazott, és sok baleset is történt emiatt, amiből egy halálos volt. Az elhunyt rokonainak, ismerőseinek ez már nem lesz csodás ünnep.


Fejezd be kérlek itt az ömlengést.

dec. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a karácsonyt, az adventet, készültem rá, de nem uralkodik az életemen. Örülök, hogy most lesz még 1 nap készülődés + 2 nap pihenés, de nem kerülök ettől euforikus hangulatba.
dec. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Kedvenc ünnepem a karácsony, de azért aludni tudok, már amennyire a sajgó csontjaim engedik.
dec. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokan azt csinálják ilyenkor, amit hétköznap kéne. :)
dec. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!