Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt van az év legcsodásabb...

Itt van az év legcsodásabb időszaka, a fények, szeretet, a csoda ünnepe, hogyan lehet mégis akárkinek rossz a kedve?

Figyelt kérdés
dec. 22. 05:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%

Talán azért, mert már nem él a párja, vagy a gyereke, vagy nincs párja, nincs senkije és egyedül van. Vagy pont ilyenkor történt a múltban egy tragédia, ami ilyenkor erre emlékezteti...stb.

Stresszel a munkája miatt esetleg.

dec. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Nem mindenkinek csodálatos az élete.


És nem mindenkit érdekel ezaz ünnep.

dec. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Ez ilyen provokatív kérdés akar lenni?
dec. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Hát, pl. végstádiumban lévő rákosnak nehéz.
dec. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem látsz a dolgok mögé, hogy rengetegen csak megjátsszák ilyenkor magukat, hogy ők milyen szentek, milyen adakozóak épp most, mennyire is szeretik a másikat...
dec. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%

Nekem egyáltalán nincs jó kedvem. Sok a munka, még ma is dolgozom, semmi karácsonyi hangulatom, már most úgy érzem, hogy besokkaltam a kajából pedig csak 2 vacsorám volt 2 nap amikor engedtem és ettem szabadon diéta nélkül..


Az esős szeles idő pedig nem igazán karácsonyi..

dec. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Egyedül vagyok, se társ, se család, és még a kutyámat is idén kellett elaltatni. A munkában év végi őrület van, ma is meg fogok szakadni, de ha hazaérek, még leülhetek tanulni is, mert egy csomó tárgyat felvettem most az egyetemen (nyilván levelezőn csinálom), és itt a vizsgaidőszak.
dec. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Például azért, mert pár napja vagy hete vesztette el a legközelebbi hozzátartozóját, férjét, gyerekét, valakit akit szeretett. Eddig együtt ünnepeltek, most meg már nincs, naná, hogy nem rózsás a kedve. Sőt, az, hogy mindenhol a karácsonyi dekor meg zene, még ront a helyzeten.
dec. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
Nekem pár hónapja volt egy nagy törés az életemben, meglehetősen depresszív a közérzetem azóta, bár talán haladok belőle kifele, de a karácsonyi kényszeredett mézesmázosság inkább csak ront a helyzeten, de 1-2 hét és vége lesz.
dec. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%
Én depressziós vagyok és fixen elő fog jönni karácsonykor egy rosszabb epizód a párom családja miatt, úgyhogy az én gyomrom már egy hete görcsöl, így :D
dec. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!