Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak nekik? Egyáltalán...

Mit adjak nekik? Egyáltalán nincs ötletem. :S

Figyelt kérdés

Jönnek hozzánk karácsonyra az angol rokonok, egy 70es házaspár, és fogalmam sincs, hogy mit adhatnék nekik. Valami egyszerűt szeretnék, amit elrakhatnak, szóval nem desszertet vagy ilyesmit, és semmi drágát nem szeretnék. Tudnátok ötleteket adni, hogy miket lehetne?

A férfi szinte minden témában érdekelt, újabban leginkább a csillagászattal foglalkozik, a nő pedig - ha jól tudom - ilyen turistavezető vagy mi.

Segítsetek, kérlek. :(

15/L


2011. nov. 22. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen magyar dolgot adnék neki és már úgy hallottam hogy van olyan könyv amin egyik része magyar másik része angol és csillagászattal foglalkozik tehát még egy kis nyelvtanulás is lehetne benne :)
2011. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A könyv jó ötlet! :) köszi. Egyébként a férfi beszél magyarul, a nő nem. (a férfi az gyerekkorában itt élt Magyarországon)
2011. nov. 23. 22:19
 3/5 anonim válasza:
Legelsőnek én is valami könyvre gondoltam, de látom már írták.
2011. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csinálj valamit sajátkezüleg! Pl.: üvegfestett 5x5 cm-es kép.....papírmasé doboz kisestve,.. Az a lényeg hogy szívből jöjjön.:) (ha úgy van el is szúrhatod a szándék a fontos ;))
2011. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magyarországhoz kapcsolódó ajándékot. Képeskönyvet, vagy bekeretezett képet például. Nézz ki a Vörösmarty téri vásárba, tele van csuda holmikkal.
2011. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!