Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek az embereknek...

Mit vegyek az embereknek karacsonyra?

Figyelt kérdés
Eleg sok embert kene megajandekozonom karacsonykor (szukebb csaladi kor=kb 6 ember, iskolatarsaim kb 10 ember es meg innen-onnan is vannak nagyjabol oten), de nincs sok penzem.. Mi az, aminek orulnenek, de megse tul koltseges? Es tudom, hogy a karacsony a szeretet unnepe, es nem az ajandekokrol szol. De en megis szeretnek a szeretteimnek adni valamit, mert en is kapok toluk. Elore is koszonom a valaszokat!:) 13/L

2013. dec. 1. 10:59
 1/3 anonim válasza:
oreoooooooo?:D
2013. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Barátoknak, iskolatársaknak szerintem az ízlésükhöz illő pici csomag bőven elég. Ha pl. szeretik a gyertyákat, füstölőket, vagy ilyesmiket a lányok, vehetsz nekik ilyet. Pl. egy 6 db-os illatos gyertya csomag max. 200 Ft (nálunk legalábbis 150-180 Ft között mozog az ára). Ez szerintem nagyon jó ajándék, mellé tehetsz nekik 1-1 saját kezűleg díszített mézeskalácsot, akár névre szóló is lehet. Ha ügyes kezű vagy, és van időd, csinálhatsz nekik valamilyen karácsonyi díszt is. Ezt szépen összecsomagolva egy szép, dekoratív kis karácsonyi csomagot állíthatsz össze, ami elég olcsó is.

De az illatos gyertya helyett vehetsz akár illóolajat, vagy füstölőt is, ezek sem túl drágák.


Ezenkívül csinálhatsz üdvözlőlapot is, vagy ilyesmit. :)


Barátoknak szerintem ez tökéletes. :)

2013. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, nagyon sokat segitettel!:)
2013. dec. 1. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!