Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Fogalmam sincs mit adjak az...

Fogalmam sincs mit adjak az egyik bffmnek 16 eves rocker (en nem vagyok) szeret olvasni hangszeren játszik segitőkész es egy éve ismerem kifogytam az ötletekből szerintetek?

Figyelt kérdés
A másik barátnőmnek egy kisebb parafatáblára akarok kepeket es szegbol fonalbol egy szivet rakni de a másik baratnomnek már adtam képet és ugyanazt sem akarok kifogytam az ötletekből :( tudom hogy én barátnőm nekem kéne tudni de mar nincs ötletem
2015. nov. 29. 22:38
 1/6 anonim válasza:
0%
Rocker? Adj neki sniccer penget. Nem fogy majd ki belol. Mind ongyilkos
2015. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
bffmnek? Az mit jelent?
2015. nov. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat az elso kommentelonek mondom hogy inkabb tartottad volna meg a véleményed..nem kell őket elítélni ők is emberek es nem vagdossa magát...
2015. nov. 30. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Ad1.: BFF csak egy lehet

Ad2.: ha itt kell megkérdezned, hogy mit adj neki, akkor annyira nem lehettek béefefek

2015. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Milyen bandákat szeret? Esetleg lerajzolhatnád a kedvenc bandájának a logóját egy A3-as lapra és tudná poszterként is használni, vagy vegyél neki olyan felvarrót/párnát/posztert/pólót/medált.
2015. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hihetetlen hogy egy embernek 1 legjobb barija lehet... Hát akkor szerencsés vagyok mert 2 van vagy mi? Igaz hogy egy éve ismertem meg de ez nem változtat semmin:) ha meg csak kötekedni tudsz és másokba belekötni inkább ülj le az ágyadra és gondolkozz hogy ez vajon igy jó e neked! És igen kifogytam az ötletekből nert kiválogatom hogy ez nem jo ez nem tetszene neki stb és most megkérdeztem hogy kinek milyen ötlete van hú de nagy bűn...
2015. nov. 30. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!