Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » SOS,9 családtagomnak is kell...

SOS,9 családtagomnak is kell csinálnom valami ajándékot holnapra, és semmi ötletem sincs!?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy idén sem adok semmit, de faterom emlékeztetett, hogy tavaly megígértem mindenkinek, hogy valamit csinálok, de semmi ötletem..

Kézműves, festegetős, gyertyakészítős cuccok teljesen off, nagyon nem illik hozzám, és csak belebolondulnék.


Valamit ötlet? 17/F


(Családtagok: nagymama, nagypapa, unokatesók, nagynéni, anya, apa, nővérem)


2015. dec. 23. 15:36
1 2
 1/14 anonim válasza:

Mindenkinek mást kellene?


Mekkora az osszeghatar?

2015. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
54%
Sziaa!Mi lenne ha sütnél mézeskalácsot és kidíszítenéd?Majd cukormázzal ráírhatod hogy Anya vagy akinek adod.Szépen becsomagolod és kész.Lehet elkészültet is venni azzal már csak annyi a dolgod, hogy kiszaggatod és megsütöd.. :)
2015. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mézeskalács?:-) Kérd meg anyudat, hogy segítsen (ha van ideje rá), szerkessz sablont, és csinálj mindenkinek egy asztaldíszt, nem nagy cucc.
2015. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Na igen, a mézeskalács jó lenne, csakhogy nővérem pont ezt adja mindenkinek nevekkel rádíszítve, így ez sajnos elég offos.


Tudnék rászánni pár ezret, de legjobb lenne valami sajátkészítésű, mert az amúgy se lenne túl jó, ha mindenki kapna egy párszázas gyertyát mondjuk azt kész

2015. dec. 23. 15:52
 5/14 anonim válasza:

"Kézműves, festegetős, gyertyakészítős cuccok teljesen off"


Ha ezek kiesnek, akkor hogy legyen saját készítésű? :D

2015. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ezért kérdeztem :D De valóban elég nehéz így
2015. dec. 23. 15:59
 7/14 anonim ***** válasza:

házi készítésű tea :)

de egyébként rengeteg ötlet van a neten, keress utána

2015. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Whiskeys trüffel. Mindenki imádja nálunk. Összeolvasztasz 3 deci tejszínt, 4 tábla étcsokit, 3 tábla nugátot és öt evőkanál whiskeyt. Ha kihűlt, robotgéppel vagy habverővel kicsit habosítod. Hideg kézzel golyókat formázol, kakaóporba hempergeted, kész.

Még most elszaladsz a boltba, holnap délelőttre kész.

2015. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Trüffel kiegészítés: ha 9 főre kell, minimum dupla adag...
2015. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát ez elég banális, de van ilyen porcelánfesték, amit nem kell égetni, vennék egy olyat feketében, 600 ft körül van, meg pár olcsóbb bögrét háztartási boltban és ráfestenék valamit vagy ráírnék-mondjuk ehhez egy kiebb, precíz ecset is kell, akármi baromságot ki lehet találni.
2015. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!