Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit adjak egy degenerált...

Mit adjak egy degenerált idiótának mikulásnapra?

Figyelt kérdés
Húztunk mikulásnapra neveket az ajándékozáshoz és én egy már fent említett fiút húztam. Nincs ötletem ,hogy mit adjak neki. Tudnátok segíteni az ötletelésben?

2022. nov. 17. 17:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Csoki, toll, radír, bögre, kulcstartó, pici cserepes növény.
2022. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Virgácsot
2022. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Utáltam én is a srácot anno, akit húztam, szintén degenerált p...cs volt. Vettem neki egy kerámia köcsögöt, (kb. bögre méretűt, de látszott rajta, hogy az egy köcsög), megtömtem szaloncukorral, aztán ennyi. (Hogy értett-e belőle, nem tudom:DD
2022. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, hogy miért nevezed így. Tett ellened/mások iránt valamit, vagy csak szimplán nem szimpatikus?


Amennyiben az első, akkor csak épp hogy kapjon valamit, fent említettek közül vannak jók, csoki, bögre, a legfantáziátlanabb dolgok.


De ha a második, akkor szerintem megérdemli ő is hogy normális ajándékot kapjon attól, hogy neked nem szimpiy

2022. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 NTBS ***** válasza:
73%
Édességeket. Ez a szokásos.
2022. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Csoki, rágó, toll, ilyesmi. Nem kell ezt túlgondolni.
2022. nov. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ilyenkor mikulás csomagot kellett készíteni, nálatok nem?

Ne agyalj azon, hogy kinek adod, csak töltsd meg minden finomsággal, csinálj egy normális csomagot. Engem egyszer egy olyan fiú húzott, aki utált, igaz nem is beszéltünk soha szinte, de mégis valamiért utált. Beletett pár coopos csokit és ennyi volt. Akkor nagyon rosszul esett ez nekem, azóta is rossz visszagondolni rá, pedig már több, mint 10 éve volt. De ha nem is csomagot kell csinálni, vegyél normális ajándékot, amit mondjuk egy jó fiú barátodnak vennél. Hidd el, jobb érzés ilyenkor mindenkinek kedvesnek lenni.

2022. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
79%
Fogj egy mikulàs csomagot, tömd meg szaloncukorral aztán húzd a fejébe.
2022. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!