Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mennyire lenne gáz 6-án...

Mennyire lenne gáz 6-án minden velem szembejövőnek szaloncukrot adni?

Figyelt kérdés
Még sosem csináltam ilyen szociális dolgot, és egyszer kipróbálnám milyen lehet interakcióba kerülni minden velem szembejövővel, ti mit reagálnátok ha ez történne veletek? 21/L vagyok szóval nem hiszem hogy bárki megijedne tőlem szerencsére, de nem lenne attól még furcsa? Csak egy hirtelen ötlet

#utca #szaloncukor #osztogatás #talán egy kis boldogsággal indítani mások napját
2023. okt. 23. 00:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
2%
Az attol fugg. Ha szep lany vagy, akkor szivesen elfogadnam toled, de ha egy coca(cola) akkor finoman celoznek ra, hogy inkabb salátát szorongass a kezedben.
2023. okt. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez elég aranyos dolog lenne. Magam nem biztos, hogy elfogadnám, inkább add másnak, de biztos így is feldobná a napom.
2023. okt. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Sokan bizalmatlanok vagyunk, úgyhogy nem csak kínosan érezném magam, de kis is dobnám
2023. okt. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
A probléma az, hogy rossz nagyvárosi tapasztalataink alapján az feltételeznénk, hogy valamit akarsz tőlünk. Nem nagy dolgot, csak nincs időnk kitölteni a kérdőívedet, támogatni a szegényeket, elolvasni a szórólapodat stb. És mivel haladni szeretnénk dolgunkra, már az első jelre hárítunk
2023. okt. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha Pesten csinálod ezt egy forgalmas helyen kb 2 perc alatt elfogyna. De nem vesztesz vele semmit, hajrá.
2023. okt. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem feldobnád a napom az fix :D
2023. okt. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
90%
Nekem tetszene! Merre akarod csinálni?
2023. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-es: szegeden gondoltam


első pár válaszoló: amúgy tényleg necces élelmiszert osztogatni, én is kicsit tartanék az ismeretlen eredetű dolgoktól, de sokan meg a random karácsonyi díszekkel, számukra kacatokkal nem tudnak mit kezdeni, így úgy gondoltam, hogy talán ez lehet a leghasznosabb

2023. okt. 23. 15:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi tavaly csináltunk ilyet mikulás napon, és még be is öltöztünk. :)

Már mi is szegediek vagyunk, és idén is szeretnénk mikulásozni, szaloncukrot osztani. Ha gondolod, csatlakozz hozzánk. :) (én 25 vagyok, párom 33 éves)


Itt a kérdés, amit a tavalyi akció aprópóján tettem fel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/unnepek__mikulas__12025852-sz..

2023. okt. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem ártasz vele, szóval miért ne :)
2023. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!