Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mikulás csomag: mit szeretnek...

Mikulás csomag: mit szeretnek mostanában a gyerekek? Vagy ez nem változik? Ugyanazt, mint az én kiskoromban: csokit, cukrot, édességeket?

Figyelt kérdés

Lesz nálunk a faluban ilyen 'Hagyj el egy mikuláscsomagot' dolog, már pár éve minden évben van. Úgy gondoltam, idén én is készítek pár mikuláscsomagot és összekattintgattam online bevásárlókosárba az édességeket, amiknek én örültem volna gyerekként. Viszont gondoltam megkérdezem online is - főleg kisgyerekes szülők válaszát várom -, hogy minek örülne a gyerekük, vagy ők felnőttként, minek örülnének, ha kapna a gyerekük mikuláscsomagban?


Előre is köszönöm a válaszokat.



nov. 25. 05:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10 Ezt is szeretném elkerülni, hogy a kukába kerüljenek a mikuláscsomagjaim. Feltételezem, hogy a lottózó asztaláról senki nem fogja a kukába dobni.
nov. 26. 05:10
 12/14 anonim válasza:

11

A miénket a gyermekjóléti nagytermébe tettük ami télen egyfajta melegedő azoknak akik fáznak, onnan is ki lett dobva. Van aki örül neki van aki nem.

Mostmár inkább gyűjtünk több emberrel a csomaghoz édességet és úgy adjuk oda azoknak akiknek tudjuk nem igazán lenne máshogyan. Nekem szép gesztus egy otthagyott mikulás csomag sosem gondoltam volna valaki kidobja, nekem nem is esett jól.

nov. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#12 Hát persze, hogy nem esik jól az embernek, ha kidobják az ajándékát, tökéletesen megértem.


Én most először csinálok ilyet, majd meglátom, mik lesznek a tapasztalatok. Ha az enyém is a kukába kerül, jövőre nem lesz mikuláscsomag.

nov. 26. 06:14
 14/14 anonim ***** válasza:
amígy egy masik jó ötlet a mikuláscsomagba, az ilyen kis kézmelegítők amiben meg kell torni a femet es felmelegszik
nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!