Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Te is olcsó vacakokat veszel...

Te is olcsó vacakokat veszel Mikulásra? Miért?

Figyelt kérdés
Én a frászt kapom mikor adnak egy csomagot és tele van kakaómasszából készült ehetetlen csokikkal. Miért jó ilyet adni? Senki nem eszi meg. Vegyen egy normális csokit ugyanazon az áron és kész. Persze kisebbet kap belőle, de az legalább nem a kukában végzi.
2015. nov. 26. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem, soha nem veszek ilyesmit.

Milka, Boci, Merci, After Eight, Kinder... Ezeket vesszük.

2015. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Évekig krampuszként "dolgoztam", és rengeteg ilyennel találkoztam, én is sírni tudnék tőle.

De ha megnézed a boltok is évről-évre ilyenekkel van tele, tehát van rá igény :(

Az én gyerekeim egy egy kinder vagy milka mikulást kapnak, azon kívűl rágó, túró rudi, müzliszelet, gyümi, ilyesmi kerül a csomagba, amiket tudom hogy szeretnek.

2015. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Van akinek egyszerűbb megvenni a kész csomagot, mint összeválogatni a belevalót.

Én általában földimogyorót, mandarint szoktam bele tenni, a férjemnek pisztáciát, mert szereti, a gyereknek mazsolát vagy aszalt vörösáfonyát, mert szereti, almacsipszet és virgácsot szoktam tenni. Csokimikulásból Smartiest szoktam, nem mintha az húdeminőség lenne, de a fiam szereti a kis cukorkákat, nem fog felfordulni szerencsére, ha néha ilyet is eszik. Esetleg ha már megvettem, akkor 1-2 szem szaloncukor.

2015. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Miért is lett az első válaszom lepontozva??

A felsoroltak talán nem "olcsó vackok", nem igaz??

2015. nov. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a mamám adott régen mindig ilyeneket, mert ugyebár olcsó és ő meg nem eszik ilyeneket, nem tudja milyen az íze, azt hiszi, örülni fog neki a gyerek, de aztán anya felvilágosította, hogy inkább adjon kevesebbet, de normális minőségűt.
2015. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Soha. Három gyermekem van.

Teszek bele mandarint, narancsot. Szaloncukrokat, muzliszeletet, ropit, tejszeletet, Dormit, gyumolcspuret stb.

2015. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyósom vesz mindig ilyen ehetetlan sarokat, mert nem tudom vele megértetni hogy inkább egyet vegyen ami jó, de szetinte egy csoki nem ajándék, igy meg tiz megy a kukába
2015. nov. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne másokat hibáztass mert te finnyás vagy.Egyébként én kaptam régebben olyanokat amiben volt minden féle de mindet megettem ennyi.
2015. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!