Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mi alapján ajándékozzak?

Mi alapján ajándékozzak?

Figyelt kérdés

Ugye az osztályban volt ilyen Mikulás-húzás.. ès én olyan valakit húztam, akivel jó ha 3 hónap alatt 2 mondatot beszéltem.. nem egy az ismerettségi körünk egyáltalán, és nyilván közös témánk sincs.. most kezdtük a 9-et so na..

Tudnátok pár ötletet mondani ilyenko mi alapján lehetne ajándékozni?


1-2 dolog van (csak😢) amit tudok róla:

Nagykèpűnek tűnik és pávagyereknek akarja mutatni magát közben normális (mégsem tudunk beszélni😅😂) mind1..

Nemtudom ezekkel mennyit segitettem szerintem semmit de hátha..

Előre köszönöm


Akit húztam

F/15

Én pedig

L/15



2017. dec. 3. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szép toll

egyedi feliratos póló, bögre

Ilyen vicces dolgok (vannak webáruházak is): xajandek, beststuff, hobbyrendeles, bigyoshop

Ha van a közeledben kínai akkor oda bemész és biztos alálsz valami olcsó, de jó dolgot. Pl veszel egy bögrét ott 200Ft-ért és megtömöd csokival, cukorral

Ha tudod, hogy milyen zenéket szeret akkor kiírod egy cd-re dvd-re és azt odaadod neki (nem az én ötletem más válaszánál láttam)

Nemtudom mennyire ciki, de telefontok, karácsonyi dísz

Kulcstartó, esetleg mikulás sapka, karácsonyos zokni, határidőnapló,

Ha tudod, hogy van kedvenc videósa akkor valami videós cuccot ( értsd: póló, karszalag, pulóver, poszter)

Ha tudod,hogy nincs pl ( akár menőségből) sose tolla vagy radírja akkor azt is adhatsz neki

tolltartó, szép íróeszközök, könyv,

Ennyi, remélem segítettem, de szerintem ha csupán csak 2 mondatot beszéltetek akkor a legmegfelelőbb a csokicsomag, mert az olyan átlagos (persze ha nincs tejérzékenysége vagy ami miatt nem ehet csokit) és pl a csokicsomagra raksz egy mikulás sapkát dísznek vagy bele csempészel egy karácsonyi rénszarvas díszt vagy valamit.

2017. dec. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Ezek nagyon jó alapok😊❤
2017. dec. 3. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!