Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mi a virág megfelelője férfiak...

Mi a virág megfelelője férfiaknál?

Figyelt kérdés

Páromtól (29 éves) egy kisebb cserepes virágot kaptam névnapomra. Mi nem nagyon ünnepeljük a névnapokat a családommal, de szeretném viszonozni, csak nem igen tudom, mit szoktak ajándékozni.

A csokit szereti, viszont egy héttel előtte van szülinapja, amire többek között egy extra csokis tortát fogok sütni. Talán a kedvenc piája jó lenne (vodka)? Esetleg egyéb ötletek? Az ilyen cukiságokból, mint bögre, párna, kulcstartó, stb. rég kinőttünk.


2020. jún. 19. 11:42
1 2 3
 11/22 L.. István ***** válasza:
32%
Csajoknak édesség, pasiknak pia, alap.
2020. jún. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%
Lepd meg anal szexxel. Biztos orulne neki. :D
2020. jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hú, valaki itt nagyon frusztrált már :D

2020. jún. 20. 13:00
 14/22 anonim ***** válasza:
42%

Nem kell ennyire lekezelőnek lenni azért. Nem tudom személy szerint, hogy a virág (főleg a vágott) pl miért kevésbé porfogó egy bögrénél, ami használati tárgy, így általában fogyóeszköz is. Mégse állok neki itt gyerekesnek vagy épp fantáziátlannak stb-nek elhordani, aki ezt nem így gondolja.


Egyébként a helyedben a névnapjára felvennék este valami szexi fehérneműt és mehetnek a dolgok :) Vagy ha aznap megtehetitek, menjetek el valamilyen közös programra.

2020. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
Minőségi együtt töltött idő. Nekem ez a szeretet nyelvem.
2020. jún. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
53%
Pipa
2020. jún. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
43%
Mandzsettagomb
2020. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
36%
#15 azért ahol a minőségi együtt töltött idő ajándéknak számít, ott valami nagyon el van cseszve
2020. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%

#15 ahol a minőségi idő nem számít ajándéknak, de az alkohol igen, az számomra jelent elcseszett kapcsolatot.


Nincs mindennap idő és költség elmenni bizonyos helyekre, mint egy közös masszázs, mint egy jó színház, egy kalandpark, egy canopy, egy ejtőernyőzés, (Különleges vacsora kóstolással, egy tanfolyam (bármilyen, akár felnőtt témában), egy utazás, egy wellness). Ezek is minőségi együtt töltött idők és igen, ebből is van hétköznapi és van luxus kivitel, ami ajándékba adható.


Ha neked minden napod külön, közös élmény egy bakancslistás kategóriában, az azt jelenti, hogy gazdag vagy.


A szeretet nyelve alapvetően mindenkinél más. És az, hogy nekem ezek a különös élmények többet jelentenek, mint egy alkohol, az engem jellemez. Ha emiatt te rossz embernek tartasz, hát az csak azt jelenti, az Internet ismét bizonyítja, hogy miről híres.

2020. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
36%
A 32 éves férfiú miért lett lepontozva ennyire? Se a tartalomban, se a stílusban nem látok kivetnivalót... Nem értem...
2020. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!