Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » A barátnőmet mivel tudnám...

A barátnőmet mivel tudnám meglepni a névnapjára? Egészen véletlenül ezen a napon leszünk 2. hónapja együtt (tudom nem sok, nem is ez a lényeg). Szóval valamivel szeretném őt meglepni de nem tudom mivel. Ötletek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 06:58
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

pl ha véletlenül leöntenéd vízzel,ezen biztos meglepődne ,

XD

2013. szept. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget -_-
2013. szept. 22. 11:02
 3/8 anonim válasza:
100%
előre leszögezem, én nem vagyok nagy névnap ünneplő meg hónapforduló ünneplő se, de ahogy látom az te se. mindenesetre barátom jobban számon tartja az ilyeneket mint én, és ha emlékezetem ne csal akkor én 1 nagy táblás epres milka csokit kaptam, névnapra meg (ő is tudja h nem ünneplem) csk simán felköszöntött. szal sztem ezt a kettőt, csoki+"boldog névnapot meg hónapfordulót" vagy vmi ilyesmi tökéletes. mármint én ennyinek is nagyon tudok örülni....:)
2013. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én se gondoltam valami nagy dologra csak hát azért mégis valamivel meglepem :) akkor veszek egy csokit vagy egy Mercit és ezzel le is lesz tudva.
2013. szept. 22. 22:20
 5/8 anonim válasza:
esetleg egy szep csokor? nekem ezerszer jobban tetszene, mint a csoki.
2013. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

gondolkodtam a virágon/csokron is. De 17 éves vagyok, ő 16.

Nem ünnepli a névnapját csak szeretném valami aprósággal meglepni. Szerintem meg a kapcsolatunk ilyen korai szakaszában a csokor elég nagy dolog lenne. Akkor már inkább egy szál rózsa+csoki nem?

2013. szept. 23. 21:17
 7/8 anonim válasza:
Pl. Mutasd meg neki ezt a kérdést. Ezen biztos elcsodálkozna.
2013. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Merci jó ötlet, kivéve ha a BMW-ket szereti :)
2013. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!