Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A páromnak kerek (50.) születé...

A páromnak kerek (50.) születésnapja lesz áprilisban, mit adjak neki ajándékba?

Figyelt kérdés

A párom 50.-ik éves.

Az egész család rohadt nagy értékű ajándékokat ad, viszont én nem tudom mit adjak neki, milyen programot csináljak,

ami maradandó lesz?



jan. 16. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Én is áprilisban leszek 50. Semmit nem kérnék. Itt, fordított a probléma, mert a párom nem hajlandó megérteni, hogy nincs szükségem semmire. Max.egy vacsi kettesben. N.
jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Mit szeret csinálni a párod?

Esetleg ha szeret túrázni akkor egy kirándulás. Vagy ha lazítani szeret akkor valami nyaralás vagy üdülés valamilyen gyógy fürdőben.

Vagy egy romantikus vacsora a szülinapja után egy étteremben.

Ha szereti az állatokat akkor az álatkertben eltöltött délután és egy otthoni romantikus vacsora tökéletes ötlet. Vagy ha tudod hogy a kedvenc együtese/zenekarja/énekese a közelben koncertezik akor ára is el viheted.

Természetesen ezt nőnek és férfinak is egyaránt tudom ajánlani

jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Én is 50 éves leszek idén. Egy Garmin Lily 2 okosórát kértem, mert a régi elromlott és az országúti biciklimre egy új nyerget.
jan. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Vibri
jan. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Én egy bulit szerveznék, ahol ott vannak a barátai, családtagjai. 50-es díszekkel, tortával, stb.

Vagy egy olyan élményt kapna, amit tudom, hogy szeretne. Pl. egy kisebb utazás, autóvezetéses élmény.

jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
50 éves Tokajit :) komolyan gondolom.
jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Hát ez attól is függ, hogy mennyit szánsz rá, meg hogy mit szeret. Én pl. nagyon örülnék egy Patek Philippe órának.
jan. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sztem egy kétszemélyes vendégházban mondjuk 3 nap ,2 éjszakával szuper ajándék lenne. Nagyon sok,csak 2 személyes vendégház van kiadó,dézsával,jacuzzival.Esetleg vmi wellness szállodában egy voucher is jó ajándék. Én is most leszek 50,mi ide megyünk.

[link]

jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!