Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A legjobb barátnőmnek áprilisb...

Heni1204 kérdése:

A legjobb barátnőmnek áprilisban lesz a születésnapja. Addigra szeretnék kitervelni neki valami ütős dolgot, valami meglepetést. Valakinek van valami jól bevált ötlete?

Figyelt kérdés
Kollégisták vagyunk és a kolesz szobába fogja meghívni az osztálytársainkat. Az én születésnapomra ő beszervezte az egyik fiú osztálytársunkat sztriptízelni, ami rettentően vicces volt. Én mivel állhatnék elő neki?
2012. jan. 29. 16:32
 1/3 anonim válasza:
Csinálj rejtvényt. Az ajándékot attól még neked kell kitalálnod, hogy mit adsz neki, de azt csináld poénosan. Először írj egy rejtvényt, ahol olyan szavak a megoldások ami valamilyen közös élményetekhez köthetők...a szavak egymás alá írva adjanak ki egy megfejtést, ami a koli egyik helszínét adja, ott rejtsd el a következő feladványt, stb.. Olyanról is hallottam hogy lufikba rejtették bele a kis cetliket ami az utasításokat adta, a lufikra mérges fejeket rajzoltak, és az utasítás az elején annyi volt: "csak te mentheted meg a világot. öld meg az ellenséget" :D 5-6 ilyen megálló után meg várja meglepetésparti egy arra megfelelő helyiségben.
2012. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne csinálj neki semmit! pár év és le*szar...:/
2012. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát így is hozzá lehet állni,de ha ezt tennénk akkor nem sok barátság maradna a világon..nem érdekel,hogy mi lesz pár év múlva,lehet,hogy nem leszünk jóban,de az is lehet,hogy akkor is ő lesz a legjobb barátom és én igyekszek megtenni érte amit tudok..

Az első kommentelőnek pedig köszönöm :)

2012. febr. 14. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!