Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan zajlik általában egy...

Hogyan zajlik általában egy privát helyen tartott születésnap?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párom 30. születésnapját szervezem. Úgy néz ki, hogy egy különálló privát kis presszót fogunk egy estére, éjszakára bérelni, ott leszünk kb. 20 fővel. Lesz bőségtálas vacsora, élőzene. Étteremben már voltunk külön teremben, de ott a pincérek szolgáltak ki. Itt viszont csak mi leszünk, előre megterítünk, italokat behűtjük.. az elején mikor a vendégek érkeznek, akkor kínálunk és töltünk italt.. utána lesznek kirakva poharak, az önkiszolgálós módszer szerintetek működhet?

Aki tartott már közületek ilyen privát bulit, mesélne, hogy hogyan zajlott?😊



jan. 27. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Az nem opció, hogy felveszel egy-két pincért?
jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Arra nem szeretnénk még pluszban költeni, inkább magunk oldanánk meg.
jan. 27. 10:42
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem az én válaszom lesz a tuti, de szerintem megoldható. Talán picit úgy kellene elképzelni, mint egy gyerek szülinap ahol 20-an esznek-isznak és ha vége van akkor a szervező pakol.


Szerintem simán megtarthatjátok nagy baj ebből úgysem lehet, egy próbát pedig csak azért is megér…

jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, családtagok majd be fognak segíteni a vacsoránál, italok pakolásánál, stbstb. Úgyhogy megpróbálkozunk vele, ilyet még úgy sem csináltunk.😁
jan. 27. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi amikor kibéreltünk egy presszót felbéreltünk egy pultost, aki végig ott volt. Tehát nem pincért, pultost, akinek kellett valami odament a pulthoz és ő töltött-csapolt, főzött kávét, ha épp nem kellett mosogatta a poharakat vagy akármi. Szerintem így jó volt.
jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Két feltűnő helyen legyen kiírva a bejáratnál hogy XY zárt körű rendezvény és a cég honlapján is . Egyszer betévedtem a megszokott éttermembe Budán , leültem , sok asztál sok nép, a pincér szolt hogy maganparty en meg hogy ajto nyitva sehol semmi kiírás . Aztán a népművészeti elkövette szintén ugyanezt magántárlat fogadassal, semmi táblák kiiras , diszruhas személyzet szólt amikor bent jartunk .
jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt benne részem jó párszor

Előző nap:

Térítsetek meg ne akkor kapkodjatok legyen elég hely táncra illetve ha valakinek mosdóba kell menni akkor ne keljen átmásznia a társaság felén

Hűtsetek be mindent legyen mindenből elég evőeszközök poharak

Aznap:

Érdemes minden italból valamennyit kirakni üdítő sör bor

Amikor már nagyjából ott van mindenki mehet a kaja

Jaa térítsetek meg két asztalt pluszba az egyikre mehetnek a sültestálak amolyan svéd asztalos jelleggel a másikra meg mehet a rövidital rövides poharak vagy a kávé termoszban

A vacsi után kidobáljátok a sütiket azokat is érdemes hamarabb előkésziteni

Nyilván ezek függnek a hely nagyságától is

Lényeg az hogy ne akkor kapkodjatok

jan. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
53%
Szerintem felnőtt emberek megoldják ezt.
jan. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, Kedves NTBS!

Meg fogjuk oldani a családdal. Csak még nem csináltunk eddig ilyet és szeretnénk, ha minden gördülékenyen menne. Ezért vagyok kíváncsi, másnál ez hogy zajlott.

smaug77, Köszönöm!😊

jan. 30. 18:51
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen

Mivel pincér vagyok általában rám maradnak ezek a családi bulik

Lényeg az hogy jó bulit

jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!