Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek szülinapjára? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátnőmnek hamarosan lesz a szülinapja és nem tudom mit agyak neki....szert olvasni ,főként fantazít és mostanában odavan vasemberért.Kérlek segítsetek ötleteket adni és ha lehet aszt is hogy hol tudom eszt beszerezni.

2015. márc. 2. 14:45
 1/4 Betty-Detty válasza:
hát ha szereti a fantasy-kat akkor talán a Csontváros tetszene neki. könyvesboltban vagy interneten is megtalálhatod, pl: Libri.
2015. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!


Ha szereti tényleg a Vasembert, akkor én képregényeket tudok ajánlani...

Angol nyelvű, amerikai eredeti Marvel-cuccok:

[link]


Darabra, külön-külön is vihetők!

Az eladóját ismerem, megbízható, korrekt...ha kellenek az adatai, megküldhetem privátban.

2015. márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget de a Csontváros már meg van neki. A képregény jó ötlet :) szóval ha kérhetem elküldenéd privátba ! magyar nyelven nem tudsz ajánlani ?
2015. márc. 3. 13:52
 4/4 anonim válasza:

Tudnék ajánlani magyart is, csak elég kevés olyan történet jelent meg, amiben önállóan csak Vasember szerepel...vannak magyar Bosszúállós/Bosszúangyalos kötetek, de hogy ott milyen arányban szerepel Vasember (már persze, ha szerepel egyáltalán bennük, mert az sem biztos), az eléggé változó.



Sok Vasember magyar nyelven nem jelent meg tehát....ami szóba jöhet, az ez:

1) A Marvel Extra 3-5. számaiban volt egy 3 részes Vasember-sztori, a füzet második felében volt egy Vasember-történet.

[link]


2) A Marvel+ 1. számában volt még Vasember...viszont elég ritka már, így felszökött az ára jócskán.

[link]



3) Volt egy Vasember-kötet is a Kingpin kiadótól.

Bevallom őszintén, nekem nem tetszett...de ízlés dolga.



Ha jól láttam, az eladónak épp megvan a Marvel Extra 4. száma is eladó példányban:

[link]


Mindjárt írok privátban...

2015. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!