Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vigyek a volt pasim...

Mit vigyek a volt pasim szülinapjára?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy a volt pasim az egyik barátnőmmel jár,és a barátnőmnél lesz a szülinapibulija.A barátnőm meghivott,de azt mondta,hogy valószinűleg nem megyek el,mert a srác szülinapja miatt lesz a buli. De én úgy döntöttem,elmegyek.Ő szakitott velem,és nem vagyunk jóban,szóval nem tudom kell-e vinnem ajándékot,vagy az gáz lenne.MÁrmint úgy tűnne hogy még mindig bejön vagy ilyensmi. A srác amugy hétvégén lesz 18

Köszi a válaszokat



2016. júl. 4. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Alkoholt.
2016. júl. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha a barátnőd "azt mondta,hogy valószinűleg nem megyek el", ezzel ki nem mondott vágyát nyilvánította ki.

Különben is, mi keresnivalód az exed (ráadásul ő dobott...) szülinapi buliján?

Különben is, ilyenkor az ünnepelt a meghívó!

.

Ha mindenképp el akarsz menni és

- már nem haragszol exedre, vigyél nyalókát,

- ha haragszol, vigyél neki ciánt.

2016. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll válasza:
100%
Nem vennék és nem is mennék el és nem is barátkoznék a csajjal se az exszel.
2016. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam le,hogy a lánynál lesz a buli
2016. júl. 4. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hol lesz a buli!

Ha a lánynál lesz is, nem az ő bulija, hanem exedé. Nincs ott semmi keresnivalód, nemhogy bármit is vigyél!

Feszélyeznéd magadat, exed meg jót röhögne markába.

Ha elmész, legjobb esetben rossz véleménnyel lesznek rólad a meghívottak, rosszabb esetben szerzel egy csomó haragost magadnak, ha sikerül padlóra tenned a bulit.

.

Harag és rosszindulat nélkül írom: hinyzik belőled a női büszkeség.

2016. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ha mar mindenkepp elmesz, legalabb szopasd meg a sracot. En fix h vinnek egy kuevanagy dobozt, amit kinyitva valami festek szeruseg robbanna az arcaba ;) akkor legalabb a tobbiek is rohognek. A viccet felreteve hagyd az egeszet tegyel be egy jo filmet, dobj meg egy popcornt es szard le az egeszet. Amikor nekem ilyen volt a csajjal ugy komunikaltam csak ha a csavoja nem latta, es csak ugy talalkoztam vele ha a fazon nem jott. Sok szerencset!
2016. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!