Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak Valentin napra?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, ő elvileg Aliexpressről rendelt nekem valamit. Imádja a gumicukrot, az autókat, a fotózást.

Mit vegyek/ készítsek neki?

23/L 26/F



jan. 29. 11:11
 1/8 anonim válasza:
100%
Autot gumicukorbol :D
jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem az én válaszom lesz a tuti, de hogyha tényleg nagyon autóőrült és van olyan autója amit nagyon szeret akkor szerintem csináltass egy ugyanolyan autót makettba. Van ilyen cég vagy magánember pontosan nem tudom, aki ezzel foglalkozik és teljesen ugyanazt az autót megcsinálja, még rendszámot is nyomtat és rárakja. Ha jól emlékszem ilyen 30-40.000-től indul, de teljesen ugyanaz lesz az autó. Ha érdekel jelezz vissza és megkeresem az elérhetőséget…
jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én mindig sok kis dolgot adok, adhatsz pl autóillatosítót, kiegészítőket, kulcstartó stb. közös fotókat képkeretbe, dekorációt otthonra (de olyat amit ő ki is rakna) meg sütni is szoktam/fogok, esetleg ruhát adhatsz
jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szivecskés kipufogó véget.
jan. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Kettő darab tököt.


Azt hallottam, hogy ez az ünnep kettő tökről szól.

jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmit se vegyél! Ebből is ajándékozási kultuszt akartok csinálni, mint a Karácsonyból?
febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy kulcstartót amin a kedvenc autómárkájának logója van és egy csomag gumicukrot vennék a helyedben.
febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül vettem neki egy jyskes puha takarót mert az volt a vágya, lerajzoltam az autóját és csináltam neki egy képeslapot rúzsfoltos puszikkal, és egy szép idézettel.
febr. 7. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!