Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Afrika tényleg olcsó?

Afrika tényleg olcsó?

Figyelt kérdés
Arra gondolt a családom, hogy elmehetnénk nyaralni valahova Afrikába, mert azt hallottuk, hogy csak a repülőjegy drága, amúgy az árak olcsók.(étel, ruha, szállás) Ez igaz?
2011. okt. 1. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Igen olcsó,még a magyar helyzethez viszonyítva is olcsóbb.
2011. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne gondold hogy Afrika olcsó kontinens.


Én elég sok helyen jártam a kontinensen és kevés helyen éreztem olcsónak az utazást/kajálást.

Sierra Leone, Conakry Guinea, Mauritánia, Uganda olcsóbbak mint Magyarország.

Ruandába például kifejezetten drága volt.


Attól még mert egy országban nyomor van, nem azt jelenti hogy olcsó. Angolában például egy olcsóbb szállás 15-20ezer forint egy éjszakára.


Ha érdekel a téma, írj privátban nyugodtan

2011. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az afrikaiak színvonalán élsz, akkor olcsó, viszont szerintem te még a látványtól is rosszul lennél, olyan kajákat képesek megenni -sült egér, hmmm, ilyen olyan bogarak- szóval inkább egy kulturáltabb étterembe mennél, ahova csak a leggazdagabbak és a fehérek járnak, ami viszont nagyon nem olcsó.

És gondolom a szállásra is ugyanez lenne igaz.


Nekem sajnos az a tapasztalatom -túristaként- hogy drágább mint Magyarország.

Ott dolgozóként, helyiekkel élőként viszont olcsó, de én soha nem tudtam lemondani olyan dolgokról, mint a tej, csoki... És ezek iszonyat drágák.

2011. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!