Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliában élő magyarok!...

Shameka kérdése:

Ausztráliában élő magyarok! Megérte kiköltözni? Jobb-e ott, és ha igen mennyivel?

Figyelt kérdés

Fél éve gondolkozunk azon, hogy megpróbálunk kiköltözni Ausztráliába, mert nagyon sok jót mondanak róla.

Hihetetlen, hogy mi folyik itt manapság Magyarországon...


2011. júl. 20. 15:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
68%
És éljen a Vármegye:)
2011. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
65%
van olyan ismerősöm aki egy hónapig túlórázik 8óra helyett 13órát dolgozik és a fizetése csak 73000ft... alapból se kap többet de a túlórát se fizetik ki..
2011. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
87%
Ha ti sem látjátok h mi folyik ebben a kúrva országban akkor csak dícsérni tudlak titeket amikor nap mint nap rabolnak, gyilkolnak lopják az audit, bmw-t, rettegésben tartják az ellenőröket meg mindenkit az idetelepült nép csoport ha ti ezzel még nem szembesültettek amivel én már 17 évesen igen grat a szegénységi bizonyítványotokhoz!
2011. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Mélységesen egyetértek az utolsóval!
2011. aug. 4. 11:42
 15/31 anonim válasza:
39%

"Az kérlek szépen, hogy az ember kidolgozza a belét, alig 200 ezerért, és ezzel még sokat is mondok, míg mások ennek a 3x teszik zsebre, semmi munkával,csalással, hazudozással."


Nehogy azt hidd, hogy ez csak Magyarországra igaz...Ha azt hiszed, hogy van a Földön olyan ország, ahol nincs korrupció, akkor hatalmasat tévedsz.

2011. aug. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem sincs olyan ország, ahol nincs korrupció, de olyan van, ahol igenis kevesebb van mint itt!
2011. aug. 7. 14:19
 17/31 anonim ***** válasza:
22%

És szerinted melyik hely az ahol kevesebb a gond mint Magyarországon? Amerika??? Amerikában 10 percenként megölnek,megerőszakolnak,kirabolnak embereket.Ott is már hajnalban sorban állnak a segélyekért.Nem is olyan régen egy rendőr mondta,hogy New Yorkban az a rendőr aki túl él egy napot,már boldog ember.Igaz nem cigányok vannak akik ismerik a jogaikat,akik nem akarnak dolgozni,de képes az ember torkát 10 dollárért átvágni,hanem feketék..Ők egy kalap alá vehetők a cigányokkal.

Vagy Ausztrália??? Szerinted ott jobb??? NA igen,mert a fele hír se érkezik ide,hogy tud,ott is vannak a cigányok helyett az őslakos ausztrálok akik már nem a hagyományukért élnek,hanem lopnak,csalnak,ölnek,hogy egy kis droghoz,vagy pénzhez jussanak.Napi szinten vannak a rablások,és akárcsak itthon ott is tehetetlenek a rendőrök.HA mégis bíróságra kerül a vádlott,akkor a korrupt bíró könnyű ítéletet ad..Ausztráliában is vannak akik hónapok,évek óta nem kapnak munkát,így tehetetlenségükben a külföldi bevándorló vendégmunkásokat okolják.Ott is vannak akik máról a holnapra élnek..Tudom éltem kint Ausztráliában,láttam,hallottam dolgokat.

Vagy Anglia??? Anglia semmivel sem különb Magyarországnál.Tele korrupt emberekkel,léhűtő feketékkel,pakikkal,lengyelekkel.Akik ismerik szintén a jogaikat,akik ha rajta kapod hogy lop,vagy piszkál egy másik embert rögtön azzal védekezik hogy "azért mert én fekete vagyok???Rasszista vagy??? " Hallanod kéne amikor a pereputty megy a segélyekért,mert dolgozni lusta,de pontosan tudja hogy milyen segélyeket harcolhat ki magának.Vagy Londonban egy angol újság szerint naponta hallnak meg erőszak által..Vagy amikor fizetsz parkolást,mert a házad előtt parkolsz,és mégis megbüntetnek,mert a kocsi fele a dupla sárgán áll..Még véletlenül sem tudod kimagyarázni,vagy ha nem fizeted még nagyobb bajban leszel..Vagy mondok még érdekesebb dolgot.

HA nem fizeted a TV díjat akkor 1000 font pénzbírság,és rögzítenek rendszerben mint egy bűnözőt..Priuszod lesz csak azért mert nem fizetsz TV díjat..És ez van Amerikában,és Ausztráliában is...

Szóval mondj hely helyet ahol jobb,ahol nincs gond..

2011. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
27%

ma 16:03 vagyok

NA erről beszéltem..És ez hetente előfordul Angliában.Amerikában minden napos,és Ausztráliában is sűrűn vannak ilyen esetek.

[link]

2011. aug. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
31%

LMP = SZSZ(2.0) Ez úgy hazugság, ahogy van! Egyedül a tehetetlen pártok sulykolják bele a szajkózó embereikbe!

Pár kérdés csupán! (Kéretik nyilvánosan ésszerű magyarázatot adni rá... ha megy!)

1) Az EU-s választásokon vajon miért az SZDSZ volt az egyetlen párt, amelyik a Választási Bizottságnál megtámadta az LMP-HP koalíció indulását?

2) Vajon miért volt olyan gyakorlatlan az LMP, miért nem volt se pénze, se rutinja, se elég aktivistája a kopogtató cédulák összegyűjtéséhez az országos választásokon, miért voltak filléres gondjaik... akarom írni milliós gondjaik (adósság) a választási kampányok során.

3) Vajon miért fogadnak be volt Fideszest, MDF-alapítót (aki még az MDF elsilányosodása előtt kilépett a vállalhatatlanná váló pártból).


Sorolhatnám még! Az SZSDSZ-szel egyetlen közös vonás, hogy kiáll az emberi jogok mellett, a gazdasági politikájuk azonban szöges ellentétben van egymással.


Valóban, az SZDSZ és az MSZP sem volt piskóta a lopás tekintetében, de a Fidesz mindenen túltesz. Vajon miért tették az első intézkedéseikkel átláthatatlanná a gazdaságot?

2011. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
79%
Nekem három ismerősöm él kint Ausztráliában. Kettő most együtt Melbourneben él. A srác ha jól emlékszem kertész, a lánynak viszont még mindig nincs munkája (kb fél éve van kint), de abból az egy fizetésből megtudnak élni. Nem mondom, hogy könnyen, mert egy elég kis helyet bérelnek, de mindig van mit enniük. A harmadik is ott él(majdnem egy éve), ő már nem tudom, hogy mit dolgozik, de elég jól keres, most lakást bérel, de egy év múlva lesz pénze saját házra (igaz van, hogy 12 órát dolgozik és alapból nem pénz nélkül ment ki). Persze ez csak 3 ember helyzete. Viszont ami tény az tény, mindenhol dolgozni kell, vannak bűnözők stb stb... De összességében Ausztrália nekem jobban tetszik.
2011. aug. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!