Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliában élő magyarok!...

Shameka kérdése:

Ausztráliában élő magyarok! Megérte kiköltözni? Jobb-e ott, és ha igen mennyivel?

Figyelt kérdés

Fél éve gondolkozunk azon, hogy megpróbálunk kiköltözni Ausztráliába, mert nagyon sok jót mondanak róla.

Hihetetlen, hogy mi folyik itt manapság Magyarországon...


2011. júl. 20. 15:23
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
79%

2011-08-24 09:10:


Szerény véleményem szerint te tudatosan próbálod lebeszélni a többi magyart arról hogy megpróbálja a boldogulást és elégedjen meg a szarral.


Alattomos vagy, ismerem a fajtád. Te vagy az a koldus aki kap kenyeret egy tanyán majd belevési a kerítésbe a többi koldus számára a következő üzenetet:


-Ne gyere ide mert itt komiszul bánnak a koldusokkal.


Más szóval: Undorító amit csinálsz. Én Írországban élek és engem is riogatott a sok önző, rosszindulatú, tyúkszaros kis megélhetését féltő senkiházi.


Kijöttem és a fizetésem háromszorosa az otthoninak (otthon 200 körül kerestem, "pofátlanul" ""túlfizetett"" állásban)


Kedves kérdező!


Ha beszélsz jól angolul és van bátorságod, erőd a küzdelemre, akkor csak ajánlani tudom a külföldi próbát.


Megéri. Olyan tapasztalatokat szerzel (nem beszélve arról hogy 2-3 év alatt lakást veszel Budapesten ha spórolsz) amivel otthon is könnyebben boldogulsz, ha hazatérésen gondolkodsz.


A külföldre költözés igazi "veszélye" az hogy belekóstolsz a nyugati kényelmes életbe és eszed ágában sem lesz többet hazamenni.


Én így jártam.


A rinyálókra pedig ne hallgass. A külföldre szakadtak közül akik rinyálnak 2 kupacba tömörülnek.


1. A rosszindulatú szemétláda, aki félti az állását attól a maroknyi magyartól aki még nem vándorolt ki.

2. Eleve alkalmatlan a külföldi életre ezért szenved és azt feltételezi hogy mindenkinek ennyire iszonya van az idegen kultúráktól.

2012. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!