Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Megeri kikoltozni ausztraliaba...

Megeri kikoltozni ausztraliaba? Tobbi lent

Figyelt kérdés

milyen a megelhetes?

mennyi a minimalber?

dragak a dolgok?

(ausztral ferj) menyire nehez. es ido,penz igy letelepedesi engedelyt szerezni?

mik a hianyszakmak?


2011. aug. 5. 11:39
1 2
 1/14 Perec Józska válasza:

Egy jó angoltudással minden megoldható.

Akármilyen meglepő, a helyzet sokkal jobb ott, mint itt.

A megélhetés is sokkal jobb.

Természetesen drágább, de mivel sokkal jobbak a fizetések, ezért jobb az élet ott. Elég nehéz kijutni oda, de ha találsz ismerőst, akkor könnyű dolgod van.

Ajánlom figyelmedbe, Sydney-i magyarok körét (vagy valami hasonló), ők biztos tudnak segíteni

2011. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül:


[link]


[link]


[link]


Annyit mondok, hogy ha nincs rokonod, feleséged, vagy férjed akkor csak diplomásként, vagy elismert szakmunkásként, igazolt szakmai tapasztalattal, magas fokú nyelvtudással van reális esély.

2011. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Ha asikerül is, olyan messze van, hogy örökre ott ragadsz.
2011. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%

Nekem vannak kint rokonaim, az egészségügyi szakmák jelenleg a hiányszakmák (ápoló, szakorvos). Rohadt drága ott az élet, és messze van! Szinte minden fiatal albérletben lakik, mert nincs semmi támogatás. Unokatesóm modell kint, most ment férjhez egy ausztrálhoz. Hát, nekünk nagyobb esküvőre telt itt Magyarországon! Nem tudsz havonta hazarepkedni, nagyon meg kell gondolni!

Miért nem Anglia?

2011. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy miért nem Szudán ?
2011. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Az aussie-k nem flancolnak az eskuvojukkel. Nincs verseny a szomszed meg a Mari kozott, hogy melyiknek volt nagyobb hitelbol.
2011. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

FromOz milyen igazat mondott! Imádlak! :D

És kiköltözni szeretne az illető tehát valószínű nem akar ide oda röpködni. Ha egyszer kijutnék szerintem én sem biztos, hogy bánnám ha ott ragadnék! Angliát meg hagyjuk már, nem mindenkit vonz a szar idő és a sok bevándorló. Tényleg mást nem is látnak az emberek csak Angliát, most meg főleg jó ott a helyzet!?

2011. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
45%
Megéri, ugyanis sokkal jobb az élet ott, mint itt. Viszont van elég sok hátránya is, például, Fekete özvegy, Kocka medúza, Krokodilok, Kígyók és rengeteg más halálos, veszélyes állat. Ezeket ellehet valahogy kerülni, én nem tudom, hogy, hogyan lehet, de azt mondom csak az ilyen veszélyek miatt nem érné meg kiköltözni.
2011. aug. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

"Akármilyen meglepő, a helyzet sokkal jobb ott, mint itt. "

Szerintem egyáltalán nem meglepő, hogy máshol jobb a helyzet, mint itthon... :D

2011. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Legkonnyebb megkapni a tanulovizumot, es ha mar kint vagy, akkor erdemes kintrol belevagnia letelepedesi ugyuintezesbe, igy a leggyorsabb. De igy is 3 év az egesz.
2011. nov. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!