Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Mennyi kezdőtőkére van szükség...

Mennyi kezdőtőkére van szükségem, ha Ausztráliába akarok költözni?

Figyelt kérdés
Nemsokára érettségizek, utána már mennék is. Ott először letennék egy nyelvvizsgát, majd egy szakmát. A kérdés, hogy indulásig kb mennyi pénzt kell összeszednem. Repülőjegyet már láttam 250k-ért is...
2012. jan. 15. 22:04
1 2
 11/15 Településmérnök válasza:
100%

Hello!

Az írtad előttem levő, hogy ki kell tanulni egy szakmát.

De pl nekem már most van master mérnöki diplomám és erős angol tudásom, akkor csak nem szükséges ott tanulni még valamit, mégis minek???

2012. jan. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha van olyan szakmad ami itt hianyszakma akkor valoban nem kell. A lenyeg, hogy legyen megfelelo evnyi gyakorlatod is.
2012. jan. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
0%
Nem is értem, miért szeretnél külföldre költözni... Biztos nem keresnél többet, nem becsülnének meg jobban, és tuti nem lenne jobb a politikai elit sem...
2012. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
71%

Ausztráliával kapcsolatban konkrétat nem tudok, de anyámnak meg a párjának durván 400.000 volt londonba jönni, szóval oda sztem a 1.5-2 millió reális.

Előző kommentelőnek meg: te nagyon szerencsétlen hülye vagy, hogy ha azt hiszed hogy az egész világon olyan, mint mo.-n itt londonban nem nézik le a dolgozót és jobban meg is fizetik mint otthon, a politikai elit meg kit érdekel, amíg nem cseszik szét az országot?? attól hogy magyarországon nagy divatja van a kirakatpolitikának, még nem jelenti azt hogy mindenhol gyurcsányok meg orbánok kormányoznak..

2012. jan. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én Ausztráliába készülök felsőoktatásra. Bár ilyen egyszerű lenne, nekem a tandíjat is fizetnem kell. Vagyis a szüleimnek.
2013. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!